Šviesos festivalis – Šviečianti Ryga - Fortūna Travel

Šviesos festivalis – Šviečianti Ryga

Šalis: Latvija

  • Vietovė: Ryga
  • Išvykimas: 2018/11/17
  • Dienų skaičius: 1d.
  • Transportas:
nuo 30 €

Aprašymas

Šviesos festivalis – Šviečianti Ryga 2018 Lapkričio 16-19 d.

1 diena Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Atykstame į viduramžišką Jaunpils pilį*, kur dalyvausime smagioje vienuolio Teodoro ir šmaikščios šeimininkės Hildos vedamoje ekskursijoje. Pasiklausysime minezingerio atliekamų viduramžių sonetų. Patys aktyviai dalyvausime šioje teatralizuotoje ekskursijoje – duosime riterio priesaiką, išbandysime riteriškus ginklus, sužinosime, kaip viduramžiais buvo saugojama skaistybė. Vyno rūsyje išgersime į naujai “iškeptų” riterių sveikatą. Svečių garbei, ekskursijos pabaigoje, suaidės patrankos šūviai. Vykstame į Rygą.

Pasivaikščiosime po Senąją Rygą ( Vecrygą). Pažintį su Vecryga pradėsime nuo prie Dauguvos prigludusios Rygos pilies. Toliau – keliausime senosiomis Rygos gatvelėmis, kurių kiekviena savita, ypatinga, suskaičiuosime gaidžius ant bažnyčių bokštų. Pamatysime dydžiu ir puošyba išsiskiriančią Rygos katedrą, Rotušės aikštę su naujai atstatytais Rotušės bei Juodagalvių gildijos rūmais. Miesto istorijos liudininkės – Mažosios ir Didžiosios gildijos namai, gynybinės miesto sienos likučiai, parako bokštas, trijų brolių namai ir kt. (Ryga)

Jūsų laukia nuostabiausia naktis Rygoje. „Šviečianti Ryga“ siūlo tarptautinę šviesos ir multimedijos instaliacijų programą. Pastatai, aikštės, tiltai ir paminklai paverčiami unikaliais šviesos meno darbais, kuriuos papildo vaizduojamasis menas bei muzikos ir teatro elementai. Vėlai naktį, pasibaigus muziejų nakčiai grįžtame į Vilnių. Detalesnė informacija apie muziejus bus pateikta vėliau.

Kelionės kaina: 30 EUR vykstant 44/asm grupei.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Kelionė patogiu autobusu (autobusus žiūrėti: www.anc.lt);
*Kelionės vadovo – gido paslaugos;
* Ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
*teatralizuota ekskursija Jaunpils pilyje – 10 EUR;
*būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
*rekomenduojame turėti Europos sveikatos draudimą ar kitą medicininių išlaidų draudimą.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt arba telefonu 852685966