Baltarusija: LDK pilys ir Minskas 3 dienos - Fortūna Travel

Baltarusija: LDK pilys ir Minskas 3 dienos

Šalis: Baltarusija

  • Vietovė: Lyda, Naugardukas, Myras, Nesvyžius, Minskas, Krėva
  • Išvykimas: Pasirenkate jūs
  • Dienų skaičius: 3d.
  • Transportas: -
nuo 100 €

Aprašymas

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Pasiekę Lydą, aplankome Didžiojo kunigaikščio Gedimino statytą pilį, vieną seniausių Lietuvos mūro pilių dabartinėje Baltarusijoje, kuri mena ne tik kovas ir priešų apgultis, bet ir karališkąsias Jogailos vestuves su ketvirtąja žmona Sofija Alšėniške. Dalyvaujame teatralizuotoje vestuvių puotoje „Jogailos vestuvės“ Lydos pilyje. Toliau vykstame į Naugarduką. Ekskursija po vieną iš gražiausių Baltarusijos kampelių, poeto Adomo Mickevičiaus gimtinę. Susipažinsime su objektais, įamžinusiais poeto atminimą. Pamatysime legendinės Naugarduko pilies, pastatytos Vytauto valdymo metais, liekanas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Vykstame į unikalią Myro pilį, viena iš didžiausių ir geriausiai išlikusių LDK pilių, kuri 2000 m. buvo įtraukta į UNESCO Pasaulinio paveldo sąrašus. Kelionę tęsiame į Nesvyžių – buvusią įtakingų magnatų Radvilų rezidenciją. Nesvyžiaus pilies kompleksas yra didžiulis pilies-rūmų kompleksas, kurį sudaro pilis – rūmai ir Kristaus kūno bažnyčia, kurioje yra 72 Radvilų karstai-sarkofagai. Apžiūrėsime pilies ansamblį, nuostabų parką, bažnyčią, esant galimybei – ir Radvilų šeimos kriptą. Minską pasiekiame vakare. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai viešbutyje. Apžvalginės ekskursijos su vietiniu gidu po Minską metu (rusų kalba), supažinsime su Baltarusijos sostinės istorija ir dabartimi. Pamatysime pagrindinį miesto prospektą, daug svarbių miestui ir valstybei monumentų ir paminklų, taip pat vyriausybės rūmus, Svisločės upės pakrantę, Rotušę, Šv. Mergelės Marijos katedrą, kurios altorių puošia paveikslas dovanotas Romos popiežiaus ir kt. Aplankysime „Ašarų salą“ įspūdingą šventyklą primenantį monumentą pastatytą Afganistano karo aukoms atminti. Laisvu metu galėsime savarankiškai pasivaikščioti ir pasigrožėti šiuo įstabiu miestu. Praleidę visa dieną Minske keliausime į Krėvą. Tai pirmoji Lietuvos sostinė. Apžiūrime Krėvos pilies, kurioje buvo nužudytas Lietuvos kunigaikštis Kęstutis, liekanas. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Baltarusijos grupinė viza;
– Kelionės draudimas;
– 2 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose;
– Kelionės vadovo – gido paslaugos;
– Vietinio gido paslaugos Minske;
– Ekskursinė programa;

Papildoma informacija: lankomiems objektams turėti ~ 17,37 eur.
Pastaba: Lankomuose objektuose vietiniai gidai ekskursijas veda rusų kalba.
Papildomai: – Animacinė programa „Jogailos vestuvės“ (~ 8,68 eur. asmeniui)
Asmeninėms išlaidoms pagal poreikį.

Dokumentai vizų įforminimui priduodami likus ne mažiau kaip 2-3 savaitėms iki išvykimo.
Vizų gavimui, Baltarusijos ambasadai reikalingi dokumentai:
1) Pasas, kurio galiojimo laikas ne mažesnis nei 3 mėnesiai;
2) Spalvota ar bespalvė nuotrauka;
3) Be klaidų užpildyta anketa (KOMPIUTERIU – LIETUVIŠKOMIS RAIDĖMIS);
4) Grupės sąrašas (vykstančiųjų VARDAS, PAVARDĖ, ASMENS KODAS, PAREIGOS),
5) Jaunimui iki 16 metų papildomai reikalingi dokumentai:
• gimimo liudijimo kopija; abiejų tėvų pasų kopijos; notaro patvirtintas tėvų sutikimas, kad tėvai išleidžia į kelionę po Baltarusiją;

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt   arba telefonu 852685966

Lyda, Naugardukas, Myras, Nesvyžius, Minskas, Krėva, Baltarusija, kelionės į Baltarusija, muziejai, kelionės moksleiviams, kelionės kolektyvams, kelionės autobusu, trumpos kelionės, savaitgalio kelionės, pigios kelionės, Jogailos vestuvės,