Čekija ir Viena - Fortūna Travel

Čekija ir Viena

Šalis: Čekija, Austrija

  • Vietovė: Čekų rojus, Praha, Viena
  • Išvykimas: 2019/07/25
  • Dienų skaičius: 5d.
  • Transportas: -
nuo 200 €

Aprašymas

1 diena. Anskti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Lankome Vroclavo senamiestį. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į *Čekų Rojų. Rytų Bohemija – vienas gražiausių Čekijos regionų. Keliaudami nesudėtinga trasa, grožėsitės kalnų vaizdais. Ne veltui šios vietovės gavo Čekų rojaus vardą. Vyksite link Prachovo, pakeliui grožėdamiesi Hruba Skala pilimi, Trosky tvirtove su ant smailių viršūnių stūksančiais Mergelės ir Raganos bokštais. Kelionė į Prahą. Laisvas laikas vakarinėje Prahoje. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Ekskursija pėsčiomis po Čekijos sostinę Prahą: Prahos *Hradas (pilis) – Čekijos sostinės simbolis ir svarbiausias Prahos istorijos liudininkas: Prezidentūra, Hrado kiemai, didingoji Šv.Vito katedra, kurios požemiai tapo Čekijos karalių mauzoliejumi, Karalių rūmai – buvusių Čekijos kunigaikščių ir karalių rezidencija, karališkieji sodai, Šv.Jurgio bazilika – viena iš seniausių išlikusių Prahos romaninių bažnyčių, „Auksinė gatvelė“, karališkieji laiptai. Rotušės aikštė su turtingą miesto istoriją menančiais pastatais, senoji rotušė su įžymiuoju astronominiu laikrodžiu, paminklas J.Husui, prekybinis miesto centras – Vaclovo aikštė. Karolio tiltas – vienas pirmųjų akmeninių tiltų Europoje, jungiantis Mala Strana su Senuoju miestu, paminklas Karoliui IV-ajam. Vykstame į nakvynės vietą prie Brno.

4 diena. Pusryčiai Vykstame į Dunojaus metropoliją – Vieną. Tai imperatoriškos prabangos ir elegancijos miestas. Apžvalginės ekskursijos metu aplankysime Imperijos simbolį – Habsburgų rūmus, Rotušę, Šv. Stepono katedrą – vieną didžiausių ir gražiausių Austrijos bažnyčių, garsiąją Vienos Operą, Nacionalinį teatrą, paminklą žymiausiai Imperatorienei Marijai Terezai, pasivaikščiosime nuostabiame miesto parke, kuriame yra paminklas valsų „karaliui“ J. Štrausui. Susipažinsime su modernia ir nepakartojama Hundertvaserio architektūra ir kt. Grįžtame į viešbutį prie Brno.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Velai vakare grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina nuo 200 Eur, kai grupėje ne mažiau nei 44 keliautojai

Į kelionės kainą įskaičiuota:
– kelionė patogiu autobusu
– 4 nakvynės su pusryčiais viešbutyje pagal programą;
– kelionės vadovo paslaugos;
– ekskursinė programa;

Į kainą neįskaičiuota:
(*) – bilietai į mokamus objektus ~ 20 EUR;
-medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu  852685966