DANIJA. APLANKANT LIUBEKĄ IR RIUGENO SALĄ - Fortūna Travel

DANIJA. APLANKANT LIUBEKĄ IR RIUGENO SALĄ

Šalis: Danija

  • Vietovė: Liubekas, Riugeno sala
  • Išvykimas: Pasirenkate jūs
  • Dienų skaičius: 6d.
  • Transportas: -
nuo 350 €

Aprašymas

1 diena. Ryte išvykstame iš Vilniaus. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Liubeko miestą, anksčiau vadintu “Hanzos karaliene“. Miesto centras išsidėstęs saloje,  apsuptas Travės upės, kurioje rymo senos baržos ir burlaiviai, suteikdami senamiesčiui nepakartojamos romantiškos dvasios. Pažintis su miestu: Liubeko simbolis – dvibokščiai Holstentor vartai, Turgaus aikštė ir joje esanti rotušė, „Budenbroku namas“, kuriame prabėgo rašytojo T. Mano vaikystė, Marijos bažnyčia, su garsiąja velniūkščio skulptūra, „jūreivių bažnyčia“ vadinama Šv. Jokūbo bažnyčia, viena seniausių Europoje – Šv.Dvasios ligoninė, „pereinamieji namai“, kurių vidiniai kiemeliai žavi savo jaukumu.  Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

3 diena. Pusryčiai.Pasivaikštome  po H. K.Anderseno gimtajį miestą  Odense.  Lankome jo gimtuosius *namus- muziejųVykstame į Helsingiorą. Apžiūrime Kronborgo pilį (didžiausią statinį Skandinavijoje), kurią Viljamas Šekspyras pavadinęs „Elsinoru“, pasirinko „Hamleto“ tragedijos veiksmo vieta.  Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į *Frederiksborgo pilimį ir nuostabiu “Versalio” stiliaus parku.  Vykstame į Kopenhagą. Apžvalginė ekskursija po miestą pėsčiomis: miesto simbolis – H.K.Anderseno „Undinėlės“ skulptūra, Gefiono fontanas, Amalienburgo rūmai, Christiansburgo rūmai, Rotušė, Tivoli parkas. Keliamės keltu iš  Gedser į Rostoką ( 1h 45 min). Nakvynė Vokietijoje.

5 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Riugeno salą. Tai – viena didžiausių ir gražiausių Vokietijos salų Baltijos jūroje. Ji garsėja nuostabia gamta, prabangiais kurortais ir jūros pakrante besidriekiančiomis kalkakmenio uolomis, susiformavusiomis maždaug prieš 80 mln. metų. Aplankysime Jasmundo nacionalinį parką*, kuris dėl gamtos grožio bei vaizdingų baltų skardžių įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia iš apžvalgos aikštelės galėsite pasigrožėti 118 metrų ilgio uolėtu skardžiu į jūrą, vadinamu „Karaliaus sostu“. Jame, kaip teigia istoriniai šaltiniai, sėdėjo švedų karalius, stebintis jūroje vykusį švedų ir vokiečių laivynų mūšį. Vykstame į Bincą kurortą, žavintį poilsiautojus baltomis medinėmis vilomis, pėsčiųjų gatve Hauptstraße su parduotuvėlėmis ir restoranais, didingu kurhauzu paplūdimyje, 370 m ilgio mediniu tiltu vedančiu į jūrą bei šimtais ryškių paplūdimio pintinių, saugančių poilsiautojus nuo saulės, vėjo, lietaus ir smėlio. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

6 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją.  Vėlai vakare grįžtame į  Vilnių.

Kelionės kaina:  350 Eur, vykstant 35 keliautojų grupei

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu autobusu (autobusus rasite: anc.lt )
  • 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose
  • Kelto Danija – Vokietija( Gedser- Rostok) bilietai
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Ekskursinė programa

 

*Mokami objektai  – apie  80  eur /asm.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966