"Dzintars" kosmetikos fabrikas - Rygos juodojo balzamo degustacija ir ne tik - Fortūna Travel

„Dzintars“ kosmetikos fabrikas – Rygos juodojo balzamo degustacija ir ne tik

Šalis: Latvija

  • Vietovė: Bauske, Ryga, Sigulda
  • Išvykimas: 2019/06/29
  • Dienų skaičius: 2d.
  • Transportas: -

Aprašymas

1 diena. Ryte išvykstame iš Lietuvos Latvijos link. Kelionės metu sustojame Bauske mieste. Čia apsilankysime žymiausioje šio krašto pilyje. Tai Latvijos XV-XVII a. karinės architektūros pavyzdys. Čia apžiūrėsime ordino pilies griuvėsius, užlipsime į centrinį bokštą, pasigrožėsime Bauskės panorama, susipažinsime su senųjų įtvirtinimų – bastionų ir pylimų – sistema pilies teritorijoje. Pagal galimybę, apsilankysime mašinų muziejuje, kuriame rasime maždaug 30 technikos vienetų, atspindinčių Latvijos ir pasaulio automobilizacijos istoriją 20-ame amžiuje.

Vėliau savo kelionę tęsime Latvijos sostinėje Rygoje, kurioje ,,Dzintars“ fabrike iš arčiau susipažinsime su Latvijos kosmetikos industrijos karalystę. Šiame fabrike susipažinsime su iš ekologiškų medžiagų gaminamos dekoratyvinės kosmetikos gamybos istorija bei subtilybėmis, būsime užburti nepakartojamų kvapų magijos. Norintys čia pat galės įsigyti pageidaujamos kosmetikos.

Po išsamios ekskursijos kosmetikos gamykloje,“ nusikelsime“ į 18 amžių ir jausdami šio amžiaus atmosferą, degustuosime žymųjį Rygos juodą balzamą. Vėliau mūsų laukia ekskursiją po Rygos senamiestį, kuriame išvysime Trijų brolių“ bei Juodagalvių gildijos namus , Rotušės aikštę, Domo katedrą, Rygos Operą, Laisvės paminklą, Rygos pilį ir gynybinę sieną su parako bokštu bei Švedų vartais. Pagal galimybę, pasiplaukiosime Rygos kanalais. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vyksteme į Gaujos Nacionalinį parką. Siguldą, vadinamą Vidžemės „Šveicarija“. Lankome Siguldos pilies griuvėsius bei naująją pilį. Vaikštome Gaujos upės slėniu palei Gutmanio uolą, apipintą legendomis. Čia galima matyti rausvuosius devono smiltainius, iš kurių susiformavo stačios uolos.

Lankome įspūdingą Turaidos pilį. Pageidaujantys išbandyti savo jėgas vertikalaus vėjo tunelyje „Aerodium“, kuriame išsipildo seniausia žmonijos svajonė – skristi be sparnų. Tai vertikalusis vėjo tunelis, leidžiantis sklęsti ore visai kaip laisvojo kritimo metu, tik šiuo atveju nereikia šokti su parašiutu iš lėktuvo. Vertikalusis vėjo tunelis yra speciali turbina, sukelianti galingą vėją. Atsigulęs ant šios vertikalios vėjo srovės, žmogus gali laisvai pakilti į orą, atlikti įvairius akrobatinius judesius ir tokiu būdu mėgautis iki šiol nepatirtomis emocijomis. Vėjo srovei judant 200 kilometrų per valandą greičiu pojūčiai vertikaliajame tunelyje yra labai panašūs į laisvojo kritimo metu patiriamus pojūčius, o judėjimas vėjo tunelyje prilygsta parašiutizmui ir veikia pagal aerodinamikos dėsnius. Vykstame namų link.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Nakvynė viešbutyje;
– Kelionės vadovo – gido paslaugos visos kelionės metu;
– Ekskursinės programos organizavimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuotos išlaidos:
– Lankomi objektai – ~15 Eur
– Ekskursija Dzintars fabrike – ~6 Eur asmeniui;
– Rygos juodojo balzamo degustacija – 15 Eur./asm.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu  852685966

trumpa kelionė, kelionė kolektyvams, pigi kelionė, degustacija, Rygos balzam degustacija