Senoji Lenkijos sostinė Krokuva ir druskų kasyklos Veličkose

Senoji Lenkijos sostinė Krokuva ir druskų kasyklos

Šalis: Lenkija

  • Vietovė: Krokuva
  • Išvykimas: 2019/08/23
  • Dienų skaičius: 2d.
  • Transportas: -
nuo 82 €

Aprašymas

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Krokuvą, autentišką miestą su vienu seniausių universitetų Europoje ir stulbinamo grožio sakraline architektūra. Ekskursija į Vavelio kalvą, kurią puošia didingi rūmai – Lenkijos – Lietuvos karalių rezidencija, Vavelio katedra (karaliaus Žygimanto varpas, jo koplyčia, S. Batoro, Jogailos, jo žmonos Jadvygos ir kitų karalių kapai, poeto A.Mickevičiaus palaikai). Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Krokuvos senamiestį: paminklas Žalgirio mūšio 500 – osioms metinėms, Barbakanas (artilerijos bastionas), centriniai senojo miesto vartai, Floriono gatvė, kurioje gyveno garsusis dailininkas J. Mateika, Centrinė turgaus aikštė, Šv. Marijos bažnyčia, Sukenicai (senovinė prekyvietė), Jogailos universiteto kiemeliai. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Išvykstame į Veličką. Aplankome jau 700 metų veikiančią Veličkos druskų *kasyklą. Ekskursija druskų kasyklų požemiuose (iš druskos sukurtos skulptūros, koplyčios ir bažnyčia 135 m gylyje). Dviejų kilometrų turistinė trasa veda kalnakasių iškirstais požemiais, vandens išplautomis olomis, pro požeminius ežerus į garsiąją Kingos bažnyčią. Išvykstame Lietuvą. Vėlai  vakare grįžtame namo.

 

Kelionės kaina nuo 82 Eur/asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

– Kelionė patogiu autobusu;

– 1 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;

– Kelionės vadovo – gido paslaugos;

– Ekskursinė programa;

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;

– Mokamiems objektams turėti: ~ 130 PLN;

Pastabos:

– Vykstant į kelionę yra būtinas galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.

-Vykstant į kelionę rekomenduojama turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti mūsų kelionių agentūroje. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė;

– Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda;