Gėlių festivalis Ventspilyje, Latvijoje - Fortūna Travel

Gėlių festivalis Ventspilyje, Latvijoje

Šalis: Latvija

  • Vietovė: Venspilis, Kuldiga
  • Išvykimas: 2019/08/04
  • Dienų skaičius: 1d.
  • Transportas: -

Aprašymas

GĖLIŲ FESTIVALIS VENTSPILYJE

Ventspilis – aktyvus ir gražus miestas, kur veiklos ras kiekvienas, nesvarbu, atvykęs savaitei, keletui dienų ar vienai nakčiai – žinia, vietos gyvenimas šėlsmu, geros muzikos ir pramogų pasiūla nenusileidžia Latvijos didmiesčiams. O vasaros viduryje Ventspilis ypač gražus, visas pasipuošęs pražydusiomis gėlėmis!
Kiekvienais metais rugpjūčio pirmą savaitę Ventspilyje vyksta miesto šventė. Miesto gyventojus ir svečius džiugina daugybė renginių skirtingiems skoniams – vyksta tarptautinis Baltijos gėlių kilimų festivalis ir šventinės eitynės.
Labai anksti ryte išvažiuosime iš Lietuvos. Atvyksime į Ventspilį – vieną iš gražiausiai sutvarkytų Baltijos šalių miestų. Miesto gimimo dienos garbei vyks miesto šventė – Tarptautinis kiliminių gėlių festivalis. Gilias tradicijas apželdinimo srityje turintis miestas savo gimtadienį pasitiks įvairiaspalviais gėlių žiedų rūbais, kilimais. Stėbėsime, kaip gėlininkai paruoš nuostabias kompozicijas, kilimus ne tik iš gėlių, bet ir daržovių, kankorežių, smėlio ir įvairiausių kitų medžiagų. Šventės metu bus organizuojamas floristų konkursas, vyks tautodailininkų mugė, koncertai.
Pasigrožėję gėlėmis, išvyksime į Kuldigą, kurioje aplankysime Kuldigos tiltą – tai senovinis raudonų plytų tiltas atvedantis į miestelio centrą, kuriame kažkada buvo sprendžiami visos Vakarinės Latvijos svarbiausi įvykiai. Kupini įspūdžių išvyksime namų link.

Kelionės data: 2019-08-04

Kelionės kaina nuo 26 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu autobusu;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
Ekskursinė programa.

Pastabos:
Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;

 

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt arba telefonu 852685966