Pramogos Hanoverio zoo ir ,,Movie park" parkuose - Fortūna Travel

Pramogos Hanoverio zoo ir ,,Movie park“ parkuose

Šalis: Vokietija

 • Vietovė: Lenkija, Hanoveris, Hamelno, Brėmenas, Hanza
 • Išvykimas: 2019/10/28
 • Dienų skaičius: 5d.
 • Transportas: -

Aprašymas

1 diena Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Konkursai, viktorinos, prizai. Vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Lenkijos-Vokietijos pasienyje.

2 diena Pusryčiai. Kelionė per Volietiją. Smagus apsilankymas Hanoverio zoologijos *sode, kuris garsėja kaip įspūdingiausias, moderniausias Vokietijoje. Būtent todėl nuo 1996 m. jis vadimas Nuotykių zoologijos sodas. Apsilankymas zoo sode tampa kelione per žemynus, šalis, žaidžiant, stebint, grožintis gyvūnu pasauliu. Valandėlė kelio ir jūs jau Vėzerio kalnyno papėdėje įsikūrusiame Hamelno miestelyje.

Tai pavyzdingai restauruotas istorinis miestas su puikiais fachverko stiliaus ir smiltainio namais, kurių daugelis pastatyti renesanso laikotarpiu. Dėmesio vertas senamiestis: tylaus žavesio kupinos mažos gatvelės su kavinėmis, jaukiomis užeigomis, triukšmingais alaus sodais ir mažomis parduotuvėlėmis. Tačiau Hamelną labiausiai garsina žiurkės. Miesto legenda pasakoja, jog 1294 m. atlygio negavęs žiurkių gaudytojas užburiančia fleitos melodija išviliojo visus Hamelno vaikus iš miesto, ir niekas daugiau jų nebematė.

Tūkstančiai žiurkių gatvės grindinyje rodo kelią į žymias miesto vietas. Žiurkių gaudytojo namas, vienas gražiausių ir didžiausių renesanso statinių, stovi miesto centre ir primena apie šį nutikimą. Žiurkės ženklas kreipia prie Vestuvių namo: čia kasdien galima stebėti lėlių spektaklį, atspindintį miesto legendą. Įdomi šios temos išraiška – beveik 7 m aukščio skulptūra „Šokanti žiurkė“. Vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Bylefeldo apylinkėse.

3 diena Pusryčiai. Pusryčiai. Atvykstate į didžiausią kino parką Europoje *MOVIE PARK. Floridos kino parko analogas, dažnai vadinamas tiesiog „Vokietijos Holivudu“, yra vienintelis atrakcionų parkas Europoje, turintis tikras kino studijas. Tai galingos Warner Bros kino industrijos žavi miniatiūra.

Visa parko teritorija padalinta į 6 temines sritis, kiekvienos iš jų atrakcionai ir šou susiję su skirtingos tematikos filmais. Jauniausieji parko lankytojai ilgam užstrigs „Looney Tunes“ šalyje: išbandys daugybę atrakcionų su triušiu Bagsu, Tomu ir Džeriu, Betmanu, Kempiniuku, plauks mistine upe su „Begalinės istorijos“ herojais, pateks į „Ledynmečio“ pasaulį, arba žavėsis dinozaurais 4D kino teatre. Reginių mėgėjus pradžiugins ne tik Vesterno, Policijos akademijos šou, bet ir originalus Holivudo filmų istorijos muziejus, kino studijų mokomasis šou „Kuriame filmą“. Adrenalino fanatikai visą dieną galės kyboti žemyn galva, suktis kilpose, išmėginti laisvą kritimą, mėgautis turbuliacija ir įvairiaus sudėtingumo amerikietiškais kalneliais – „teisingų“ atrakcionų čia išties daug. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Brėmeno apylinkėse.

4 diena Pusryčiai. Pažintis su laisvuoju Hanzos miestu Brėmenu: lankotės Šnūro rajone, kurio siauros gatvelės susipynusios tarytum „šniūreliai“, o aplink dailininkų galerijos, suvenyrų ir mielų mažmožių krautuvėlės. Rozelijaus rajone prisėdate pailsėti prie „Septynių brolių miegančių“, mėgaujatės porcelianinių varpelių skambesiu. Prie Brėmeno miesto muzikantų skulptūrų galvojate norus, žavitės miesto Rotuše ir Rolando skulptūra (UNESCO saugomi objektai), Vėzerio pakrantėje grožitės laivais. Pageidaujantieji gali užsukti į restoraną, kuriame mėgo lankytis pasakorius Vilhelmas Haufas… Laisvas laikas pirkiniams ir suvenyrams.

Vykstate į Bremenhafeną. Lankotės interaktyviame *muziejuje „Klimato namai“. Dideliame, moderniame muziejuje yra 6 teminės sritys: Kelionė, Elementai, Perspektyvos, Galimybės, Akvariumas, Meteorologinė stotis. Ultramodernaus muziejaus salėse simuliatoriai sukuria autentiškas skirtingų regionų klimato sąlygas. Pamatysite skirtingų tautų buitį, pajusite dykumos karštį ir ledinį arkties alsavimą , išgirsite džiunglų riksmus ir šnabždesius, grožėsitės akvariumu, kuriame atkurta koralinio rifo gyvybės įvairovė. Apkeliavę pasaulį užsuksite į muziejaus mokslinį-eksperimentinį centrą patyrinėti fizikos dėsnių: keturios stichijos – žemė, vanduo, ugnis ir oras – atskleis jums savo paslaptis. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Vokietijos – Lenkijos pasienyje.

5 diena Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė patogiu autobusu;
 • kelionės vadovo/gido paslaugos;
 • ekskursinė programa;

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • medicininių išlaidų kelionės metu draudimas;
 • lankomi objektai;

 Papildoma informacija:

 • objektų lankymo tvarka, skaičius ir bilietų kainos gali keistis;
 • muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • papildomos informacijos teirautis kelionių centre.