Individualios kelionės - Fortūna Travel

Individualios kelionės

FORTŪNA TRAVEL – organizuoja verslo keliones į kongresus ir tarptautines parodas visame pasaulyje. Kad Jūsų kelionė nebūtų vien tik dalykinė, FORTŪNA TRAVEL pasirūpins ir paruoš Jums įdomią, naudingą pažintinę programą toje šalyje ar mieste, kur vyks Jūsų pasirinktas kongresas (tarptautinė konferencija).

FORTŪNA TRAVEL kelionių organizatorius bus Jums naudingas, jei Jūs susiruošėte į kongresą užsienyje:

Profesionaliai suorganizuotos verslo kelionės Jums leis sutaupyti ne tik brangų savo laiką ieškant ir rezervuojant viešbučius, bilietus, draudimą ir t.t., bet ir optimizuoti savo kaštus. Tą darbą už Jus atliks profesionalūs verslo kelionių organizatoriai, o tuo tarpu Jūs galėsite susikoncentruoti ties savo verslo svarba ir būsimais susitikimais.

Jau 15 metų FORTŪNA TRAVEL kelionių organizatorius bendradarbiauja tiek su vietiniais, tiek su laiko patikrintais tarptautiniais partneriais, naudojasi pasaulinių rezervavimo  tinklų sistemomis, todėl galime patenkinti ir išrankiausių klientų poreikius bei lūkesčius. Mūsų darbuotojai parinks Jums optimaliausią verslo kelionės maršrutą, pasirūpins tiek aviakompanijų, tiek autobusų ar keltų bilietais, vizomis, rezervuos pageidaujamo lygio viešbučius.

FORTŪNA TRAVEL pasirūpins, kad Jūsų kelionė į kongresą butų saugi ir neprailgtų.