Jaunojo meistro dirbtuvė Molėtų raj. - Fortūna Travel

Jaunojo meistro dirbtuvė Molėtų raj.

Šalis: Lietuva

  • Vietovė: Bebrusų km., Luokesos sen. Molėtų raj. , Mindūnai, Alanta
  • Išvykimas: 2018/11/15
  • Dienų skaičius: 1d.
  • Transportas:

Aprašymas

Savo kelionę pradėsime “ Meniškame kaime“ , kuriame galėsime pasirinkti vieną iš mus labiausiai dominančių edukacijų:

“ Jaunojo meistro dirbtuvė“. Programos trukmė 2 val. Programa skirta mokiniams nuo 7 kl. ir suaugusiems. Programos metu mūsų lauks skulptoriaus pasakojimas apie amatą; skulptūrėlės iš gipso gamyba (paruošime gipsą, supilsime į formelę, nuretušuosime ir drožinėsime atlietą gipso skulptūrėlę, kurią pasiimsime su savimi), o išalkus lauks aukštaitiški bulviniai blynai su mėsa ir arabata.

„Molio Motiejukas“. Programos trukmė 1val. 30 min. Programa skirta vaikams ir suaugusiems. Šioje programoje susipažinsime su moliu : pamatysime filmą apie tai, kaip lipdo ir dega krosnis molio meistrai,  iš arti apžiūrėsime tris skirtingas malkomis kūrenamas tradicines krosnis: juodkrosnę, raugo keramikos krosnį ir aukštakrosnę, bei sužinosime kaip jos kūrenamos.  Patys nulipdysime tradicinę puodynę, kurią galėsime pasiimti kartu su savimi. Varžytuvių nuotaiką suteiks moliasvydžio rungtis su prizais.

„Odininko dirbtuvė“.  Programos trukmė 1val.30 min. Programa skirta vaikams nuo 7 kl. ir suaugusiems. Programos metu : išgirsime pasakojimą apie odininko amatą ir susipažinsime su odininko pagamintais darbais. Kiekvienas pasigaminsime po menišką gaminį iš natūralios odos – raktų pakabuką arba papuošalą ant kaklo. Sužinosime odos dekoravimo būdus ir technikas, o, jei išalksim, lauks aukštaitiški bulviniai blynai su mėsa ir arabata.

Vėliau keliausime į Mindūnus, kuriuose apsilankysime išties labai įdomiuose muziejuose : Ežerų žvejybos ir Antano Truskausko medžioklės ir gamtos ekspozicijose. Esant pageidavimui, bus galimybė pasivaišinti gardžia žuviene. Galiausiai keliausime į Alantą, kur apžiūrėsime to paties pavadinimo dvarą.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu  852685966