Juodkalnija – stovykla visai šeimai!

Šalis: Lenkija, Vengrija, Juodkalnija, Serbija

 • Vietovė: Durmitoro nacionalinis parkas, Taros užės kanjonas, Žabljakas, Belgradas
 • Išvykimas: Pasirenkate jūs
 • Dienų skaičius: 11d.
 • Transportas:
nuo 460 €

Aprašymas

JUODKALNIJA

KALNŲ TURIZMO STOVYKLA VISAI ŠEIMAI

Seniai atrastas, bet nenustojantis žavėti Balkanų perlas – unikali galimybė suderinti aktyvų poilsį Durmitoro nacionaliniame parke, iš arčiau pažinti nepaprastą Juodkalnijos kalnų grožį ir pasilepinti Adrijos jūros šiltu alsavimu.

 

 Trukmė: 11 d. kelionė /5 d. turistinė stovykla – žygis .

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė kempinge Slovakijoje, Kosice. (930 km)

2 diena Kelionė per Vengriją. (420 km) Sustojimas Tiszos ir Maros upių santakoje įsikūrusiame Segede, kuris dar vadinamas „Saulės miestu“. Trumpa pažintis su miestu: Kupolo aikštė, savo dydžiu prilygstanti Venecijos Šv. Morkaus aikštei, Vyskupų rūmai, neoromaninio stiliaus Katedra ir kt. Vakare atvykstame į Belgradą. Trumpa pažintis su Serbijos sostine: Parlamento rūmai, Rotušė, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su Belgrado tvirtove, garsioji Knez Mihailova pėsčiųjų alėja. Nakvynė kempinge Serbijoje, Belgrade. (220 km)

3 diena Išvykstame Juodkalnijos link. Kelionė palei Taros upės kanjoną, kuris dėl savo skaidraus tarsi krištolas vandens dar vadinamas “Europos ašara”. Tai per šimtmečius erozijos suformuotas kanjonas. Kai kuriuose vietose jo gylis siekia net 1300 m. Taros upės kanjonas, kaip nepaliestos gamtos oazė, nuo 1980 m. yra įtrauktas į UNESCO pasaulinį gamtos paveldo sąrašą. Pasivaikščiojimas prie kanjono unikaliu tiltu per Taros upę, kuris vadinamas „Tiltų karaliumi”. Kalnų keliais tęsiame kelionę po Durmitoro nacionalinį parką.  Atvykstame į Žabljaką, visame Balkanų pusiasalyje aukščiausiai virš jūros lygio (1456 m) įsikūrusį miestelį, žavų kalnų kurortą, kur šalia Juodojo (Crno) ežero dunkso aukščiausia Juodkalnijos viršukalnė – Bobotov Kuk (2522 m). Nakvynė kempinge, Žabljak ( 560 km).

4 diena Durmitoro nacionalinis parkas.*Žygis į kalnus. Pagal galimybes lankome ledo urvus „Ledena pecina“ (2100 m) šalia viršūnės Obla glava (2303 m). Nakvynė kempinge, Žabljak.

5 diena Durmitoro nacionalinis parkas*. Žygis į kalnus. Vietiniu transportu keliaujame iki viršūnės Sedlo (1908 m) ir iš ten tęsiame žygį į viršūnę Bobotov Kuk (2522 m). Pagal galimybes kopiame į viršūnę Mali Medjed (2223 m) arba Savin Kuk (2313 m). Nakvynė kempinge, Žabljak.

6 diena Aktyvaus poilsio diena: iš Žabljak vykstame į Taros kanjoną (22 km). Pageidaujantys gali plaukti pripučiamais plaustais „raftingas”* Taros upe (už papildomą mokestį) arba vykti į safarį visureigiais po Durmitoro parką* (už papildomą mokestį). Išvykimas į safarį vykdomas taip pat iš Žabljak. Nakvynė kempinge, Žabljak.

7 diena Durmitoro nacionalinis parkas*. Žygis į kalnus arba diena prie jūros, maudynės, individuali programa Juodkalnijos kurorte Budva. Pasiplaukiojimas Budvos ilankoje *(už papildomą mokestį) Nakvynė kempinge, Budva .(190 km)

8 diena Diena prie jūros, maudynės, individuali programa Juodkalnijos kurorte. Nakvynė kempinge, Budva.

9 diena Išvykstame iš Juodkalnijos. Kelionė link Vengrijos. Nakvynė kempinge, Szeged. (870 km)

10 diena Kelionė per Vengriją, Slovakiją. Nakvynė kempinge, Krokuva.(565 km)

11 diena Grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina:  460 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu (autobusus žr. anc.lt )
 • 10 nakvynių  kempinge;
 • grupės ir kalnų vadovų paslaugos;

Papildomos išlaidos:

 • išlaidos maistui ~35-40 EUR (gaminamės patys);
 • priemoka už nakvynę nameliuose ~ 15EUR/žm./nakt.
 • gydymo išlaidų užsienyje draudimas bei kitoks kelionės dalyvio draudimas – teiraukitės papildomai agentūroje ;

Mokami objektai : Mokamiems objektams reikia turėti apie 60 ~80 EUR.

>Durmitoro nacionalinis parkas ~ 1-2 EUR /asm.-1 d.

> „Safaris“ visureigiais Durmitoro nac. parke ~ 40- 50 EUR /asm. ; (pagal pageidavimą)

>Plaukimas  pripučiamais plaustais –  raftingas Taros upe : ~ 50 EUR /asm ; (pagal pageidavimą)

>Pasiplaukiojimas Budvos ilankoje :   ~15 EUR/ asm (pagal pageidavimą)

Pastabos : Kelionių organizatorius pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą, atsižvelgiant  į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Programa vykdoma priklausomai nuo oro sąlygų, fizinio turistų pasirengimo ir keltuvų darbo laiko. Mokamų objektų bilietų kainos gali keistis ,tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu.Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. Likus 5-7d. iki kelionės pradžios bus vykdomas grupės instruktažas.

Papildoma informacija:

 • gyvensime kempinge, palapinėse, kiekvieną dieną išeisime ir grįšime nakvoti į kempingą;
 • žygio metu nešimės nedideles kuprines su pietumis, šiltesniais drabužiais, skraiste nuo lietaus;
 • keliausime po 4–6 val. per dieną grupelėmis po 8–12 žmonių;
 • maistą ruošime patys ant dujinių degiklių ;

Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.

 

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Žygimantų g. 14-1, el. paštu info@ft.lt arba telefonu 852685966