Karališkasis Gardinas (be vizos) su apsilankymu baseinų komplekse ,,Oziornyj" - Fortūna Travel

Karališkasis Gardinas (be vizos) su apsilankymu baseinų komplekse ,,Oziornyj“

Šalis: Baltarusija

  • Vietovė: Gardinas
  • Išvykimas: 2019/08/30
  • Dienų skaičius: 2d.
  • Transportas: -
nuo 59 €

Aprašymas

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į vieną seniausių Baltarusijos miestų – Gardiną, buvusį Vytauto Didžiojo miestą. Apžiūrime seniausią mieste veikiančią, dar Kijevo Rusios kunigaikščių laikus menančią stačiatikių Šv. Boriso ir Glebo cerkvę, pastatytą ant aukšto Nemuno šlaito. Vykstame į miesto centrą prie Gardino Didžiosios Choralinės sinagogos.

Vėliau aplankome  senąją Gardino pilį. Mūrinė pilis pastatyta dar Vytauto Didžiojo, vėliau S. Batoro iniciatyva perstatyta į renesansinius puošnius rūmus. Šalia yra Naujoji pilis, pastatyta XVIII a., kurioje posėdžiaudavo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Ponų Taryba, rinkdavosi seimai, veikė Iždo komisija, Lietuvos Vyriausiasis Tribunolas. Pasivaikštome buvusia Rotušės aikšte (dab. Sovetskaja). Abejingų nepalieka didžiausia ir įspūdingiausia mieste, buvusi jėzuitų bažnyčia, dabar – Šv. Pranciškaus Ksavero Gardino katedra. Pasivaikštome po šventovę, apžiūrime Katedros vėlyvojo baroko trijų tarpsnių medinį, gausiai dekoruotą altorių. Laisvas laikas (galimybė pasivaikščioti pėsčiųjų, buv. Vilniaus gatvele, papietauti).

Vėliau vykstame į netoli Gardino buvusias partizanų žemines. Ekskursija su vietiniu gidu po žeminių teritoriją, labai įdomiai supažindinančia su karų istorija Gardino žemėje. Apžiūrime eksponuojamą karinę techniką, amuniciją, valstiečio trobelėje prie šiltos krosnies degustuojate vietinį gėrimą su užkandėle. Toliau Jūsų lauks  apsilankymas sveikatinimo ir poilsio centre „Oziornyj“. Turėsite puikią progą pasimėgauti vandens ir SPA procedūromis, atgauti jėgas.  Sanatorija yra įsikūrusi švarioje vietovėje ir užima 17 ha.  teritorijos.  Čia yra gausu pramogų, kurios tinka įvairaus amžiaus žmonėms.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursinė išvyka į Augustavo kanalą. Vyksite prie vieno iš trijų Baltarusijoje respublikoje esančių Augustavo kanalo šliuzų – Nemnovo kanalų. Tai paskutinysis kanalo šliuzas prieš jam susijungiant su Nemunu. Šliuzas neveikė nuo 1939 m., rekonstrukcija atlikta 2004-2006 metais. Dabar čia veikia nedidukas Augustavo kanalo muziejus. Laisvas laikas Gardino mieste apsipirkimui. Kelionė į namus.

Kelionės kaina  nuo 59 Eur asmeniui

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionės dokumentų sutvarkymas;
  • kelionė patogiu autobusu;
  • kelionės vadovo paslaugo;,
  • ekskursinė programa.
 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

– bevizis leidimas į Baltarusiją – 7 Eur/asm. (PRIVALOMAS visiems keliautojams);

– pietūs/degustacija tradicinių valgių – ~10 Eur/asm.

– turisto mokestis sanatorijai – ~ 1 Eur/asm. (PRIVALOMAS VISIEMS KELIAUTOJAMS);

– apsilankymas sanatorijos baseinų ir vandens pramogų komplekse, SPA procedūros;

– 1 nakvynė su pusryčiais

– sveikatos draudimas kelionės metu (PRIVALOMAS turėti su savimi kelionės metu),

– įėjimo bilietai į mokamas lankytinas vietas (muziejus/bažnyčias ir pan.).

– mokamiems objektams turėti turėti  ∼ 15 EUR

 

Pastabos:
– keliaujantiems į Gardiną viza nereikalinga, reikalingas PASAS, galiojantis ne trumpiau negu 3 mėn. po kelionės pabaigos;
– objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
– muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966