Kino miestas „Cinevilla“ bei smėlio skulptūrų festivalis Jelgavoje - Fortūna Travel

Kino miestas „Cinevilla“ bei smėlio skulptūrų festivalis Jelgavoje

Šalis: Latvija

  • Vietovė: Ryga, Dauguva, Jelgava
  • Išvykimas: Pasirenkate jūs
  • Dienų skaičius: 1d.
  • Transportas: -
nuo 27 €

Aprašymas

Kino miestas „Cinevilla“  bei smėlio skulptūrų festivalis Jelgavoje

06.00 val. Išvykimas.
Aplankysime latviškąjį kino miestą – Cinevilla“. Gidas papasakos kaip kuriamas kinas, matysite, kaip atrodė Ryga prieš apytikriai 100 metų. Ten yra bažnyčia, istoriniai tiltai, turgaus aikštė, gatvės grindinys, Dauguvos pakrantė su laiveliais, tramvajus, karinė technika ir kiti objektai, leidžiantys pažvelgti į kino filmų kūrimo užkulisius.
Miestelis buvo pradėtas statyti kino juostai „Rīgas sargi“ (Rygos sargybiniai) filmuoti. Iki šiol mietelyje jau yra nufilmuoti keli latvių vaidybiniai filmai, tarp jų „Rūdolfa mantojums“ (Rudolfo palikimas), „Sapņu komanda 1935“ (Svajonių komanda 1935), dar ne vienas užsienio kino filmas. Pagal galimybę sudalyvausime specialių efektų šou.

Vėliau, vyksime į Jelgavą (Mintaują), buvusią Kuršo kunigaikštystės sostinę. Jelgava įsikūrusi Latvijos centre, kur susikerta šešios automagistralės ir penkios geležinkelio linijos. Nuo tilto per Lielupę atsiveria nuostabus vaizdas į didingus Jelgavos rūmus, pastatytus Kuržemės ir Žiemgalos hercogo E.J.Birono nurodymu, vadovaujant garsiam italų architektui F. B. Rastrelli. Pilyje buvo Kuržemės ir Žiemgalos hercogų rezidencija, vėliau – gubernijos administracinis centras, o mūsų dienomis – Latvijos žemės ūkio universiteto buveinė. Čia studijuoja maždaug 5 tūkstančiai studentų.
Apžvalginės ekskursijos pėsčiomis po miestą metu sužinosite pačius įdomiausius miesto kūrimosi, augimo įvykius. Pasikelsime į Švč. Trejybės bažnyčios bokšto 9 aukštą, kuriame yra Parodų salė ir apžvalgos aikštelė. Apžvelgsime Jelgavos miesto panoramą. Jelgavos Švč. Trejybės bažnyčia buvo viena iš pirmųjų Europoje pastatytų mūrinių liuteronų parapijinių bažnyčių, be to, bažnyčia laikoma ir pirmuoju mūriniu statiniu Jelgavoje. Šiuo metu jo aukštis siekia 50,17 m, bokšto forma išlaikė architekto Martino Knocho jam suteiktą išvaizdą.
Praeisime Mytavos tiltą, jungiantį miesto centrą su Pašto sala. Tai vienas ilgiausių Latvijoje pėsčiųjų tiltų, o techniniu sprendimu laikytinas unikaliu visose Baltijos šalyse. Pašto saloje grožėsitės Tarptautinio smėlio skulptūrų festivalio kūriniais.
Kupini įspūdžių vėlai vakare grįžtame į namus.

Kelionės kaina asmeniui:  27 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:
kelionė patogiu autobusu;
kelionės vadovo paslaugos,
kelionės programos rengimas ir derinimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
medicininių išlaidų draudimas.

Papildomos išlaidos:
(Cinevilla su specialių efektų šou, įėjimas prie smėlio skulptūrų, pasikėlimas į bažnyčios bokštą, vietinio gido paslaugos): 13 € asmeniui – suaugusiems, 10 € asmeniui – vaikams. Įėjimas prie smėlio skulptūrų šeimoms taikomos nuolaidos.
Pastaba !!!!! Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

 

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu  852685966