Kroatija su poilsiu prie Adrijos jūros - Fortūna Travel

Kroatija su poilsiu prie Adrijos jūros

Šalis: Kroatija

  • Vietovė: Trogiras, Splitas, Dubrovnikas, Plitvica, Krka upės nac parkas
  • Išvykimas: 2019/07/27
  • Dienų skaičius: 9d.
  • Transportas: -
nuo 365 €

Aprašymas

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos (Vilnius, Kaunas). Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstame į nakvynės vietą Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Po pusryčių išvykstame Kroatijos link. Kelionė per Slovėniją, Kroatiją. Vakare atvykstame į nakvynės vietą Trogiro apylinkėse. Nakvynė privačiame sektoriuje, apartamentuose.

3 diena Poilsis prie jūros arba išvyka į Krka upės nacionalinį parką. Kaina 35 EUR, bilietai į parką įskaičiuoti. Tai vienas iš Kroatijos nacionalinių parkų, pasižymintis unikaliu kraštovaizdžiu ir įspūdingais upės kriokliais. Turėsite galimybę pasigrožėti civilizacijos nepaliesta gamta, išsimaudyti gaiviame Krka upės vandenyje. Grįžtame į nakvynės vietą.

4 diena Poilsis prie jūros arba dienos išvyka nedideliu laivu į Adrijos jūros salyną. Kaina 30 EUR Plaukdami grožėsimės nuostabiais pakrantės vaizdais, ragausime vietinę degtinėlę – rakiją. Užplauksime į vieną iš saloje įsikūrusių miestelių, apžiūrėsime miestelio bažnytėlę, uostą, gražiai tvarkomus vietinių gyventojų sodus. Poilsis prie jūros. Nuplaukus į Čiovo salą ragausime grilyje keptą žuvį ir vietinį vyną. Grįžtame į nakvynės vietą. Grįžtame į nakvynės vietą.

5 diena Poilsis prie jūros arba nemokama pažintinė išvyka į Splitą. Ekskursija po miestą: Diokletiano rūmai – III a. romėnų architektūros paminklas, rūmų sienos, vartai ir bokštai, Kolonada – miesto Katedra, Jupiterio šventykla – krikštykla. Pailsėti, išsimaudyti galime Marjan miesto miško parke. Grįžtame į nakvynės vietą.

6 diena Poilsis prie jūros. Laisvo laiko metu siūlome nuplaukti į šalia esantį Trogirą* – viduramžių laikus menantį miestą – muziejų, vadinamą „Venecijos miniatiūra“, įsikūrusį salelėje, kuri su sausuma sujungta tiltu. Į UNESCO įtrauktas miestas turtingas savo istoriniais bei kultūriniais paminklais: Rotuše, Dalmatijos meno viršūne – Šv. Lauryno katedra, 1000 metų senumo Šv. Nikolo vyrų vienuolynu, gotikiniais Čipiko rūmais, renesansiniais Žemyno vartais. Grįžtame į nakvynės vietą.

7 diena Poilsis prie jūros arba dienos išvyka į legendinį miestą – tvirtovę Dubrovniką, savo grožiu stebinantį net daug mačiusį keliautoją. Jo senamiestis apjuostas pylimais ir dviejų kilometrų ilgio įspūdingo pločio ir aukščio siena, nuo kurios atsiveria jaukus ir tuo pačiu didingas viso miesto vaizdas. Siaurutės miesto gatvelės nuves prie didingų Sponzos ir Kunigaikščio rūmų su miesto globėjo Šv. Blažiejaus bažnyčia, Katedros su Ticiano Mergelės Marijos dangun ėmimo paveikslu ir eksponatais turtingų muziejų. Dubrovnikas – tikras architektūros šedevras, dėl išskirtinio savo grožio įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Grįžtame į nakvynės vietą.

8 diena Išvykstame iš kurorto. Vykstame į Plitvicos ežerų nacionalinį parką* (UNESCO saugomų gamtos objektų sąraše) – vieną įstabiausių gamtos reiškinių vieną gražiausių žemyne (16 reto skaidrumo ežerų kurie tarpusavyje sujungti 92 kriokliais). Neišdildomą įspūdį palieka požeminės ertmės, Dinarų kalnų džiunglės. Grožimės nepakartojamais vaizdais ir tęsiame pažintį su Dinarų kalnų ežerais. Plaukiame laiveliu didžiausiu Kozjako ežeru, pritraukiančiu tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

9 diena Po pusryčių išvykstame namo. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina: 356 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota:
 kelionė patogiu autobusu (autobusus žr. www.anc.lt);
 2 tranzitinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
 6 nakvynės apartamentuose Trogiro apylinkėse;
 kelionės vadovo paslaugos;
 ekskursinė programa;

Papildomai užsakomas maitinimas (6 pusryčiai ir 6 vakarienės) – 85 EUR

Papildoma informacija:
 (*) turistas moka pats apie 40 EUR už (*) pažymėtus objektus;
 kurorto mokestis Kroatijoje 5 EUR
 objektų lankymo tvarka, skaičius ir bilietų kainos gali keistis;
 pageidaujantiems galimybė rinktis poilsį prie jūros ar dienos išvykas;
 muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 būtina turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę galiojančius ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės;
 būtina turėti Europos sveikatos draudimo kortelę, kurią nemokamai išduoda ligonių kasos;
 – apgyvendinimas 4- viečiuose apartamentuose – įprastai tai du miegamieji kambariai su bendrais patogumais dviem kambariams. Apartamentai su pilnai įrengta virtuve;
 papildomos informacijos teirautis kelionių centre;

kondicionieriai apartamentuose Kroatijoje – 25 EUR.