Latviškos grožybės: Bauskės, Rundalės pilys ir senoji Ryga - Fortūna Travel

Latviškos grožybės: Bauskės, Rundalės pilys ir senoji Ryga

Šalis: Latvija

  • Vietovė: Bauskė, Rundalė, Ryga
  • Išvykimas: 2019/08/31
  • Dienų skaičius: 1d.
  • Transportas: -
nuo 25 €

Aprašymas

Anksti ryte išvykstame Latvijos link. Savo kelionę pradėsime Bauskės mieste. Čia apsilankysime žymiausioje šio krašto pilyje. Tai Latvijos XV-XVII a. karinės architektūros pavyzdys. Čia apžiūrėsime ordino pilies griuvėsius, užlipsime į centrinį bokštą, pasigrožėsime Bauskės panorama, susipažinsime su senųjų įtvirtinimų – bastionų ir pylimų – sistema pilies teritorijoje. Toliau kelionę tęsime lankydamiesi Latvijos mažuoju Versaliu vadinamuose Rundalės rūmuose.  Ekskursija po rūmus: hercogų apartamentai, puošnios salės, žymiausios iš jų – Aukso, Marmuro ir Baltoji bei Rožių kambarys.

Toliau išvyka tęsime lankydamiesi Rygos automobilių muziejuje, kuriame rasime didžiausią ir įvairiausią Baltijoje senųjų motorinių transporto priemonių kolekciją ir išgirsime apie jas nepaprastai įdomių pasakojimų. Muziejuje yra daugybė interaktyvių elementų, neleidžiančių nuobodžiauti. Vėliau pažintis su Rygos senamiesčiu: prie Dauguvos prigludusia Rygos pilimi; senosios Rygos gatvelėmis, kurių kiekviena savita ir ypatinga; Rygos katedra, išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje senųjų vargonų skambesiu; šimtmečius menančia seniausia Rygos Rotušės aikšte su Rotušės rūmais bei Juodgalvių pirklių gildija; gynybinės miesto sienos likučiais, Parako bokštu.

Pasivaiksčioję po senamiestį nusikelsime į 18 amžių ir jausdami šio amžiaus atmosferą, degustuosime žymųjį Rygos juodą balzamą. Juodąjį Rygos balzamą 18-ame amžiuje sukūrė vaistininkas Abraomas Kuncė. Pasakojama, kad šiuo 24-ių žolelių, šaknų, pumpurų eliksyru išsigydė carienė Katerina. Ilgus metus balzamo gerbėjais buvo Šarlis de Golis bei Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta. Esant pageidavimui galima pavakarieniauti ,,Lido“ restorane, padegustuoti tradicinių latviškų patiekalų. Tad diena tikrai neprailgs ir namo sugrįšite kupini įspūdžių.

Kelionės kaina nuo 25 Eur/asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
– kelionė patogiu autobusu
– kelionės vadovo paslaugos;
– ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
– Lankomi objektai ~ 30 Eur
– Asmeninės išlaidos pagal poreikį;
– Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Papildoma informacija:
būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;

 

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu  852685966