Lenkijos pajūrio perlai - savaitgalio kelionė

Lenkijos pajūrio perlai – savaitgalio kelionė

Šalis: Lenkija

  • Vietovė: Gdanskas, Sopotas, Malborkas
  • Išvykimas: Pasirenkate jūs
  • Dienų skaičius: 3d.
  • Transportas: -
105 € nuo 95 €

Aprašymas

Lenkijos pajūrio perlai – savaitgalio kelionė
1 diena
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Hitlerio bunkerių griuvėsius –„Vilko guolį“. Tai 80 pastatų-bunkerių miestelis, kuris buvo įrengtas miške kaip Hitlerio karinė būstinė-slėptuvė. 1944 m čia buvo įvykdytas nesėkmingas pasikėsinimas į Hitlerį. Vykstame į stebuklais garsėjantį, vieną žymiausių šventovių Lenkijoje, barokinį Šv. Lipkos ansamblį. Religinį ansamblį sudaro barokinis vienuolynas ir bažnyčia, kurios viduje „auga“ liepa – šios vietos simbolis. Bažnyčios vargonai, kuriuos sudaro apie 5000 vamzdžių, garsūs šventųjų figūrėlėmis, pamaldžiai linguojančiomis galvas vos tik užgrojus muzikai. Vykstame Gdansko link. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Pažintis su vienu gražiausių Lenkijos miestu – Gdansku. Miestas skirtingais istorijos laikotarpiais priklausė tai vokiečiams, tai lenkams, tai Prūsijai. Vokiečiai šį miestą vadino Dancingu. Praeisime Karališkuoju keliu, vedančiu pro miesto vartų kompleksą, tai Aukštieji, Auksiniai ir Žalieji vartai. Čia gausu Renesanso stiliaus viduramžiškų pastatų bei monumentų – stačiais stogais siaurose, vėjuotose gatvelėse. Prabangūs pirklių brolijos Artūro rūmai, Neptūno fontanas, Aukso namai, pagrindinė Senamiesčio gatvė – Ilgasis turgus, Rotušė, žavioji krantinė – mėgstama pasivaikščiojimų vieta. Antra pagal dydį ir pati didžiausia Europoje iš plytų pastatyta ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Mergelės katedra, solidi auksakalių gatvelė ir puošnusis Didysis Arsenalas ir kt. Vykstame į garsiausią Lenkijos pajūrio kurortą Sopotą. Pasivaikštome pagrindine Monte Cassino alėja ir ilgiausiu molu į Baltijos jūrą. Vykstame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Malborką. Pažintis su Malborko pilimi – vieną didžiausių Europoje viduramžio pilių, kryžiuočių vadinamą Marienburgu – „Marijos tvirtove“. Tai puiki viduramžių pilis su dvigubom gynybinėm sienom, kambarių labirintais. Šioje pilyje buvo kalinamas per žygį į nelaisvę patekęs Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis, iš čia išjojo kryžiuočių kariaunos pulkai į lemiamą Žalgirio mūšį, kuris pasibaigė lietuvių ir lenkų jungtinių pajėgų pergale. Išvykstame Lietuvos link. Naktį sugrįžtame į Vilnių.

Kelionės kaina: 95€/1 asmeniui

Kelionės datos: surinkus reikiamą keleivių kiekį galima keliauti kiekvieną savaitgalį.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė patogiu autobusu;
kelionės vadovo paslaugos;
ekskursinė programa;
2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Lankomi objektai: ~ 70 PLN;
Asmeninės išlaidos pagal poreikį;
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;

Papildoma informacija:
būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
objektų lankymo tvarka, skaičius ir bilietų kainos gali keistis;