NARCIZŲ ŽYDĖJIMO ŠVENTĖ IR KITOS PRAMOGOS DRUSKININKUOSE - Fortūna Travel

NARCIZŲ ŽYDĖJIMO ŠVENTĖ IR KITOS PRAMOGOS DRUSKININKUOSE

Šalis: Lietuva

  • Vietovė: Liškiava, Druskininkai
  • Išvykimas: Pasirenkate jūs
  • Dienų skaičius: -
  • Transportas: -
nuo 19 €

Aprašymas

Keliausite į Druskininkus pasigrožėti ir įsiamžinti įspūdingoje narcizų jūroje. Pirmiausia  užsuksite į Liškiavą. Aplankysite XVIII a. pradžios Liškiavos sakralinį ansamblį– įstabaus grožio bažnyčią, kuriai nebūtų gėda ir Paryžiuje stovėti, buvusio Dominikonų vienuolyno požemius su gausiais dailės kūriniais bei kriptą su čia gyvenusių vienuolių mumijų sarkofagais. Pasigėrėsite įspūdinga Nemuno pakrančių panorama. Toliau kelionę tęsite į Druskininkus.

Atvykus į Druskininkus, Jūsų lauks ekskursija pėsčiomis. Sužinosite, kur ir kodėl ištryško mineraliniai šaltiniai, kodėl jie taip garsina Druskininkų kurortą. Aplankysite Druskininkų gydyklos biuvetę ir tiesiai iš gręžinių paragausite mineralinio vandens. Nusiprausite legendomis ir stebuklingais pagijimais apipinto giliausio ir sūriausio “Grožio” šaltinio mineraliniu vandeniu. Pasivaikščiosite vaizdingomis Nemuno ir Ratnyčėlės pakrantėmis, kurias taip mėgo žymus XX a. pr. lietuvių dailininkas bei kompozitorius M.K. Čiurlionis. Pasigrožėsite šio miesto muzikiniu fontanu. Pageidaujant, galėsime keltis per Nemuną specialiu keltuvu. Kabinos keleiviams perkelti numatytos su dideliais panoraminiais langais į visas puses, todėl galėsite pasigrožėti nuostabia gamta. Dalyvausite narcizų žydėjimo šventėje Vijūnėlės miesto parke.

Turėsite puikią progą pasiklausyti šeiminio dueto” Music Time” improvizacijos, Gintarės Juknaitės ir grupės koncerto. O 19.00 val. vyks  poezijos ir džiazo valanda pagal Henriko Radausko poeziją. Dalyvaus aktorė Dalia Jankauskaitė, džiazo muzikantas Vytautas Labutis.

Pageidaujantys daugiau atrakcijų, galės užsukti į „Iliuzijų kambarius“. Illusion Rooms Druskininkai – vieta, kurioje atitrūksite nuo kasdienybės ir pasinersite į iliuzijos pasaulį! Galaktikos kambarys nukels Jus į beribę erdvę ir leis pasijusti lyg žvaigždžių platybėse. Kreivų veidrodžių dėka galėsite pažvelgti į save kitu kampu, Dydžio iliuzijos kambaryje tapsite toks didelis, koks niekada nemanėte esąs, o Apverstas kambarys apvers Jūsų gyvenimą aukštyn kojomis!

Arba galima apsilankyti ,, Druskininkų vandens parke“. Čia Jūsų lauks vandens atrakcionai, banguojantys baseinai, šildančios ir sveikatą gerinančios pirtys, sūkurinės vonios ir daug kitų atostogomis kvepiančių malonumų. Tad diena tikrai neprailgs ir namo sugrįšite kupini įspūdžių.

Kelionės kaina nuo 19 Eur/asmeniui vykstant ne mažiau kaip 44 asmenų grupei

Į kelionės kainą įskaičiuota:

– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos ekskursijos metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos:

 – Ekskursija Liškiavos bažnyčioje– 2 Eur/asm. +15 Eur/grupei gido paslaugos
– Kėlimasis per Nemuną keltuvu – 5 Eur/asm.
– Apsilankymas ,,Iliuzijų kambaryje“ – 5 Eur/asm.
– Apsilankymas Druskininkų vandens parke – 2 val. suaugusiems – 11-15 Eur/asm, vaikams – 9 Eur/asm.

 

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu  852685966