Išvyka į Klaipėdą su nemokama degustacija - Fortūna Travel

Išvyka į Klaipėdą su nemokama degustacija

Šalis: Lietuva

  • Vietovė: Klaipėda
  • Išvykimas: 2019/08/31
  • Dienų skaičius: 1d.
  • Transportas: -

Aprašymas

Savo kelionę pradėsime Klaipėdos konditerijos įmonėje „Roshen“, kur pasinersime į stebuklingą saldumynų gamybos pasaulį bei pabandysime pasidaryti po ledinuką patys!

NEMOKAMOS ekskursijos metu mums bus rodomas video siužetas, kaip yra gaminamas šokoladas, eisime į gamybines patalpas žiūrėti, kaip gaminama karamelė, kaip fabrike dirba darbuotojai, vėliau patys pasigaminsime po ledinuką, o ekskursijos gale visi gausime saldžių dovanėlių.

Po šaunios ir „skanios“ ekskursijos konditerijos įmonėje keliausime apžiūrėti Klaipėdos miesto įžymybių: Teatro aikštės — Klaipėdos miesto širdies. Paklaidžiosime jaukiais menininkų kiemeliais, taip pat susipažinsime su jau daugelį metų Klaipėdos senamiesčio traukos objektu tapusia skulptūra — „Katinas  džentelmeno veidu“, atrasime „paslaptingąjį peliuką“ bei sužinosime, kokias galias jis turi. Taip pat sužinosime, ką užsiropštęs ant sienos veikia Slibinas, ir ant kurio namo stogo yra įsikūręs kaminkrėtys… Pasigrožėsime Baltijos jūra, aplankysime ir visų pamėgtąją Olando kepurę. Esant pageidavimui ir galimybei, keliausime pas ypatingas žuvis- delfinus, kurie stebins mus triukais, demonstruos visus savo talentus bei nepraleis progos aptaškyti arčiausiai sėdinčių žiūrovų. Vakare pilni įspūdžių grįšime namo.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu  852685966