Pramogos Druskininkuose - Fortūna Travel

Pramogos Druskininkuose

Šalis: Lietuva

  • Vietovė: Druskininkai
  • Išvykimas: 2019/08/03
  • Dienų skaičius: 1d.
  • Transportas: -

Aprašymas

Keliaudami į Druskininkus, užsuksime į Liškiavą .Aplankysime XVIII a. pradžios Liškiavos sakralinį ansamblį- įstabaus grožio bažnyčią, kuriai nebūtų gėda ir Paryžiuje stovėti, buvusio Dominikonų vienuolyno požemius su gausiais dailės kūriniais bei kriptą su čia gyvenusių vienuolių mumijų sarkofagais. Pasigėrėsime įspūdinga Nemuno pakrančių panorama.

Atvykus į Druskininkus,mūsų lauks ekskursija pėsčiomis. Sužinosime, kur ir kodėl ištryško mineraliniai šaltiniai, kodėl jie taip garsina Druskininkų kurortą. Aplankysime Druskininkų gydyklos biuvetę ir tiesiai iš gręžinių paragausime mineralinio vandens. Nusiprausime legendomis ir stebuklingais pagijimais apipinto giliausio ir sūriausio “Grožio” šaltinio mineraliniu vandeniu .Pasivaikščiosime vaizdingomis Nemuno ir Ratnyčėlės pakrantėmis, kurias taip mėgo žymus XX a. pr. lietuvių dailininkas bei kompozitorius M.K. Čiurlionis. Pasigrožėsime šio miesto muzikiniu fontanu. Pageidaujant, galėsime keltis per Nemuną specialiu keltuvu. Kabinos keleiviams perkelti numatytos su dideliais panoraminiais langais į visas puses, todėl galėsime pasigrožėti nuostabia gamta. Vėliau mūsų lauks pasirinkta edukacinė programa:

Edukacija „Kaip gimsta sūris“. Edukacijos metu galėsime pasigaminti saldaus pieno sūrį lauktuvėms, paragauti brandintų , fermentinių ir įvairių saldaus pieno sūrių, aplankyti sūrių rūsį bei pajodinėti žirgais arba pasivažinėti karieta.

Edukacija „Sūri pamoka“. Keli kilometrai nuo Druskininkų esančioje skulptoriaus Tauro Česnulevičiaus sodyboje galima ne tik pamatyti autorinių darbų iš druskos, bet ir patiems išbandyti šį amatą. Sūrios pamokos metu visi norintys gali pasigaminti suvenyrą iš druskos: ypatingame druskos ir miltų mišinyje atspausti plaštaką ar pėdą, nulipdyti ornamentą ir čia pat savo meno kūrinį „iškepti“ krosnyje. Antra užsiėmimo dalis vyksta druskos dirbtuvėse – čia įrankių ir meistro patarimų pagalba dirbama su druskos kristalais.

Edukacija „Parodomasis šakočio kepimas“. Edukacijos metu sužinosime, kuo skiriasi šakotis nuo bankūcheno, kokį šakotį mūsų protėviai kepė akmens amžiuje. Koks buvo mėgstamiausias legendinės kunigaikštienės Barboros Radvilaitės desertas? Atsakymus į šiuos ir daugiau klausimų galima sužinoti smagiai leidžiant laiką restorane – kepykloje „Romnesa“. Tai – vieninetelė vieta Lietuvoje, kur galima paragauti savo pačių kepto šakočio, naudojant tikrus lietuviškus produktus degant gyvai liepsnai. Nors rezultatas visada puikus(svečiams padeda draugiški kepėjai), pramoginiam šakočių „degustavimui“ patiekiama dar bent 2 rūšių bendrovės keptų tradicinių skanėstų.

 -Edukacija „Bitininkų programa“. Edukacijos metu pamatysime bičių gyvenimą, susipažinsime su medaus turinčiais augalais, sužinosime apie bičių produktų naudą, išbandysime medaus sukimo procesą, gaminsime iš vaško žvakes.
Pilni dienos įspūdžių, grįšime namo.

 

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

 Druskininkai, Sūrininkų namai, One nuotykių parkas, smagi kelionė moksleiviams, vaikams, Liškiava