Slidinėjimas Ukrainoje – Bukovelis

Šalis: Ukraina

  • Vietovė: Bukovelis
  • Išvykimas: 2018/02/02
  • Papildomas išvykimas: 2018/02/17
  • Dienų skaičius: 8d.
  • Transportas:
225 € nuo 213,75 €

Aprašymas

Siūlome jungtis visiems, kam patinka slidinėjimas, kalnai ir kelionės su gera kompanija.

Apie Bukovelį. Šiandienos neramumai Ukrainoje slidinėtojų neturėtų atbaidyti nuo šios šalies Vakaruose įsikūrusio naujo, smarkiai besivystančio pirmojo Ukrainoje europinės klasės kalnų slidinėjimo kurorto Bukovelio. Vakarų Ukraina nėra paliesta vykstančio karo, todėl galima drąsiai vykti čia atostogauti. O Bukovelis tikrai vertas pagyrų – čia esančios trasos savo kokybe pranoksta net Slovakijos slidinėjimo centrus, o miestelio grožis kasmet pritraukia vis daugiau turistų. Be to, šiandien krintantis Ukrainos valiutos kursas lemia itin mažas kainas.
Pradėtas statyti 2001 metais, po trejų veiklos metų jau turėjo 15 kilometrų įrengtų trasų ir priėmė apie 180 tūkstančio svečių. Šiandien žiemos sporto mėgėjų Bukovelyje laukia apie 50 kilometrų įvairaus sudėtingumo trasų, kurių ilgiausia – 5 kilometrai. Bukovelis yra tinkamas ir pradedantiesiems, ir pažengusiems slidinėtojams, mat iš 61 trasos yra 12 mėlynų, 41 – raudona ir 8 juodos trasos.
Be to, Bukovelis yra itin patrauklus tiems, kurie slidinėti vyksta su vaikais: jauniesiems slidininkams čia įkurtas vaikų klubas. Mažiesiems siūlomos spalvingos žaidimų aikštelės, smagios vaikiškos trasos, o kompetentingi vaikų instruktoriai organizuoja įvairius užsiėmimus bei slidinėjimo pamokėles įvairaus amžiaus vaikams.

1 diena.
Vėlai vakare išvykstame iš Lietuvos ir, per Lenkiją, keliaujame Ukrainos link. Naktį praleidžiame autobuse. Kelionės metu nenuobodžiaujame – viktorinos, protų mūšiai ir slidinėjimo ‘tutorial’ pradinukams.

2 diena.
Vakare atvykstame į Bukovelį (apie 16.00).
Slidinėjimo inventoriaus nuoma.  ‘Ski-pass’ įsigijimas. Nuomojantis inventorių ir perkant ski-pass kartu, kaip grupė, gausime nuolaidų. Kelionės atidarymo vakarėlis
Nakvynė viešbutyje (~1 km iki slidinėjimo trasų)

3 diena.
Pusryčiai. Po pusryčių, diena skirta slidinėjimui ir susipažinimui su Bukovelio trasomis. Galimybė apsilankyti didžiausiame Bukovelio vandens parke VODA “day&night”. Nakvynė viešbutyje.

4 diena.
Pusryčiai. Po pusryčių, diena skirta slidinėjimui. Rengsime mėgėjų triukų varžybas Bukovelio ‘snow-park’. Vakare mūsų laukia apdovanojimai ir BBQ vakarėlis. Nakvynė viešbutyje.

5 diena.
Pusryčiai. Po pusryčių, diena skirta slidinėjimui. Kadangi po BBQ vakarėlio būsime pavargę, siūlome pamiegoti ilgiau, pailsėti ir sudalyvauti naktiniame slidinėjime . Nakvynė viešbutyje.

6 diena.
Pusryčiai. Po pusryčių, diena skirta slidinėjimui. Vakare Jūsų laukia TURIN.LT dovana – Ukrainietiška pirtis ir uždarymo vakarėlis! Nakvynė viešbutyje.

7 diena.
Pusryčiai. Laikas skirtas slidinėjimui. Atsisveikinimas su kalnais. Po slidinėjimo: Slidinėjimo inventoriaus grąžinimas. Susikrauname daiktus į autobusą. Atsisveikinimas su kalnais. Antroje dienos pusėje (apie 18.00) išvykstame atgal į Lietuvą. Naktį praleidžiame autobuse.

8 diena.
Kelionė per Lenkiją. Dieną (apie 13.00) grįžtame į Lietuvą

Kaina. 50 eur (rezervacija) + 163,75 eur (galutinis apmokėjimas) = 213.75 eur/asm.
Grupėms taikome nuolaidas. 5 asm. ar daugiau: 50 eur (rezervacija) + 150 eur (galutinis apmokėjimas) = 200 eur/asm.
Užsiregistravę gausite išankstinę sąskaitą. Galite mokėti pilną kainą iškart arba pervesti tik 50 EUR kaip rezervacijos mokestį.

Į Kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu autobusu.
Kelionės vadovo, gido paslaugos, ekskursinė programa.
5 nakvynės su pusryčiais.
BBQ vakarėlis.
Kelionės programos sudarymas.
Kelionės dokumentų tvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Papildomos asmeninės išlaidos.
Slidžių nuoma.
Keltuvų bilietai.
Medicininės pagalbos užsienyje draudimas.
Svarbi informacija:
PRIVALOMA! Galiojantis asmens dokumentas – pasas (knygutė).
PRIVALOMA! Padidintos rizikos kelionių draudimas. Iš savo karčios patirties rekomenduojame įsigyti draudimą.
Atkreipkite dėmesį, kad slidinėjant galioja tik padidintos rizikos draudimas.
Slidinėjant kalnuose būtina laikytis taisyklių, kurias svarbu žinoti naujiems ir patyrusiems slidininkams. Šias taisykles rasite LIETUVOS KALNŲ SLIDINĖJIMO FEDERACIJOS internetiniame tinklapyje – http://www.kalnuslidinejimas.lt/taisykles
Esant bet kokiems nesklandumams kelionės metu, nedelsiant prašome kreiptis į kelionės vadovą,

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Žygimantų g. 14-1, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu  852685966