Slovakijos Tatrai, Krokuva bei senosios pilys Lenkijoje - Fortūna Travel

Slovakijos Tatrai, Krokuva bei senosios pilys Lenkijoje

Šalis: Lenkija, Slovakija

  • Vietovė: Pieskova Skala pilis - Ogrodzieneco pilis - Velička - Krokuva - Žemieji Tatrai
  • Išvykimas: 2019/09/12
  • Dienų skaičius: 4d.
  • Transportas: -
nuo 145 €

Aprašymas

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vykstame į nuostabaus grožio „Pieskova Skala“ pilį. Kadaise buvusi gynybinė gotikinė pilis, kaip ir daugelis šio regiono pilių, statyta Kazimiero Didžiojo laikais, gynė Krokuvą nuo priešų puldinėjimų. XV a. „Pieskova skala“ pilis rekonstruota renesanso stiliumi, kuris išliko iki mūsų laikų. Apsilankymas pilyje, kur eksponuojama nuostabi Europos dailės darbų paroda, o menės – atkurtos valdovo rezidencijos stiliumi. Pakeliui aplankome Ogrodzieneco pilį. Tai viena galingiausių ir įspūdingiausių gynybinių pilių, smarkiai sugriauta švedų karo metu. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Atvykstame į jau 700 metų veikiančią Veličkos druskų kasyklą. Ekskursija druskų kasyklų požemiuose (iš druskos sukurtos skulptūros, koplyčios ir bažnyčia 135 m gylyje). Dviejų kilometrų turistinė trasa veda kalnakasių iškirstais požemiais, vandens išplautomis olomis, pro požeminius ežerus į garsiąją Kingos bažnyčią. Išvykimas  į Krokuvą, autentišką miestą su vienu seniausių universitetų Europoje ir stulbinamo grožio sakraline architektūra. Ekskursija į Vavelio kalvą, kurią puošia didingi rūmai – Lenkijos – Lietuvos karalių rezidencija, Vavelio katedra (karaliaus Žygimanto varpas, jo koplyčia, S. Batoro, Jogailos, jo žmonos Jadvygos ir kitų karalių kapai, poeto A.Mickevičiaus palaikai). Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Krokuvos senamiestį: paminklas Žalgirio mūšio 500 – osioms metinėms, Barbakanas (artilerijos bastionas), centriniai senojo miesto vartai, Floriono gatvė, kurioje gyveno garsusis dailininkas J. Mateika, Centrinė turgaus aikštė, Šv. Marijos bažnyčia, Sukenicai (senovinė prekyvietė), Jogailos universiteto kiemeliai. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Demanovo Laisvės stalaktitų – stalagmitų urvus. Susipažinsite su nuostabiu požeminiu stalaktitų ir stalagmitų pasauliu, kurį gamta kūrė šimtmečius. Keltuvais keliamės į Chopok viršukalnę (2024 m). Vėliau jėgas atgauname Bešeniovo terminiuose baseinuose. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Kelionė per Lenkiją. Po pietų grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
– Kelionė patogiu autobusu;
– 3 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
– Kelionės vadovo – gido paslaugos;
– Ekskursinė programa;

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos;
– Rekomeduojame turėti smulkių pinigų.
– Asmeninės išlaidos pagal poreikį.

Pastabos:
– Vykstant į kelionę yra būtinas galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.
– Vykstant į kelionę rekomenduojama turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti mūsų kelionių agentūroje. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė;
– Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt   arba telefonu 852685966

Pieskova Skala pilis – Ogrodzieneco pilis – Velička – Krokuva – Žemieji Tatrai, kelionės į Slovakiją, kelionės į Lenkiją, kelionės moksleiviams, kelionės kolektyvams, kelionės autobusu, pigios kelionės, pažintinė kelionė