SERENGEČIO SAFARIO PARKAS - LEGOLENDAS - HEIDĖS PARKAS - Fortūna Travel

SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – LEGOLENDAS – HEIDĖS PARKAS

Šalis: Lenkija, Vokietija, Danija

 • Vietovė: Seregenčio safario parkas, Legolendas, Heidės parkas
 • Išvykimas: Pasirenkate jūs
 • Dienų skaičius: 5d.
 • Transportas: -
nuo 260 €

Aprašymas

SMAGI PRAMOGINĖ KELIONĖ VISAI ŠEIMAI Į GRAŽIAUSIUS IR ĮDOMIAUSIUS EUROPOS PARKUS

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos.  Kelionė per Lenkiją. Konkursai, viktorinos, prizai. Vėlai vakare atvykstame į viešbutį Lenkijos- Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Ankstyvi pusryčiai. 6:30 išvykstame į *Serengečio parką (400 km)(Serengeti safari parkas).” Žvėrių šalyje” laisvai gyvena daugiau nei 1000 žvėrelių. Specialiu autobusiuku leidžiatės į safarį: per langus drąsiai landžioja beždžionės, ilgus kaklus kiša žirafos, prie atvirų autobuso durų atpėdina raganosiai. Saugesnėse vietose leidžiama išlipti, glostyti ir fotografuoti gyvūnus. Važiuojant pro tigrų, leopardų, liūtų teritoriją durys ir langai užsidaro. Labai linksma ir smagi Beždžionių šalis. Drąsiausi gali užeiti į Beždžionių narvus, iš arti stebėti mažylius, tik gorilos, mandrilai, gibonai ir šimpanzės užtvertoje teritorijoje. Visų labai mėgstamas ir populiarus „Džiunglių safaris“ džipais: kirsite pavojingas upes, akis į akį susidursite su aligatoriais, liūtais, pitonu, kelią užvers griūvantys medžiai. Traukinukas nuveš į Vandenų šalį, kur 30 m aukščio kriokliai, daug spalvingų karuselių ir egzotiškas Kongo kaimelis. Šventės pabaigai – Laisvalaikio šalis su daugybe atrakcionų. Išvykstame iš parko. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje (300 km)

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Bilundą 130 km (Danija). Pramogos *Legolendo parke – visos šeimos laisvalaikio parke suręstame iš 58 mln. lego kaladėlių (Legolendas). Jame aštuonios skirtingos parko šalys ir net 90 atrakcionų! Spalvotas Duplo kaladėlių pasaulis skirtas vaikams iki trijų metų amžiaus. Kiekvienas panorėjęs išmoksta valdyti sraigtasparnį, traukinį, vairuoti automobilį. “Laukinių vakarų” ramybę saugo šerifas. Indėnų genties vadas kartu su mažaisiais ant laužo kepa dešreles. „Piratų šalyje“ gausu lobių ir brangenybių. Kaip smagu rasti aukso, plaunant kalnų upės smėlį! „Karaliaus pilyje“ aplankomi riteriai, gražiosios princesės. Legolendą galima apžvelgti tiek iš traukinio, tiek iš apžvalgos bokšto, taip pat susipažinti su karališkąja šeima. Viena įspūdingiausių vietų Legolende – žaislų muziejus, kuriame yra antikos lėlių kolekcija. Technikos mėgėjų dėmesį patraukia oro bei jūrų uostų maketai,  šiurpi vaiduoklių pilis!
Visai nesvarbu, kiek tau metų, kurioje šalyje gyveni, žodį „LEGO“ kiekvienas supranta vienodai. Tai slaptažodis, atrakinantis visas spynas ir vartus į didelį, gražų, spalvingą pasaulį. Nakvynė Vokietijos/Lenkijos pasienyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į *Heidės parką. Tai didžiausias ir populiariausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas. 85 hektarų plote rasite įvairiausių pramogų skirtų vaikams ir suaugusiems. Mažieji ir vengiantys ekstremalių pojūčių galės pasisupti „kavos puodeliuose“, karuselėse“, pavairuoti senovinius automobilius, pasivaikščioti Heidės kaimelyje, plaukti plaustais, pasigrožėti delfinų, aligatorių, papūgų pasirodymais, pažiūrėti elektroninių paukščių teatrą, stebėti karnavalą, klounų ir komikų pasirodymus. Ekstremalams skirti atrakcionai: didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas“, nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas „Dykumų ralis“, starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km greitį; „Limitas“, per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas“; „Aštuonkojis“ – visiškai naujos generacijos atrakcionas, europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas.  „Transilvanijos“ šalyje išaugęs atrakcionas „Demonų skrydis“ skirtas tik stiprių nervų žmonėms! Vakare išvykstame Lietuvos link. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare sugrįžtame į Lietuvą.

 

Kelionės  kaina:

nuo 260 EUR – suaugusiems;

nuo 240 EUR  -vaikams iki 12 metų.

 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė patogiu autobusu;
 • – 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose;
 • – kelionės vadovo paslaugos;
 • – ekskursinė programa;

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota (bus tikslinama):

 • – Turistas moka pats už visus* pažymėtus objektus ~ 80 EUR suaugusiems; ~ 70 EUR vaikams iki 12 m.

 

Papildoma informacija:

 • – būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • – būtina turėti Europos sveikatos draudimo kortelę išduodamą ligonių kasoje arba kitą medicininių išlaidų užsienyje draudimą;
 • – vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas;
 • – papildomos informacijos teirautis kelionių centre.