Stintų šventė Palangoje

Šalis: Lietuva

  • Vietovė: Palanga
  • Išvykimas: 2018/02/17
  • Papildomas išvykimas: 2018/02/18
  • Dienų skaičius: 1d.
  • Transportas:
nuo 23 €

Aprašymas

STINTŲ ŠVENTĖ PALANGOJE

Visus visus kviečiame vykti į šventę, skirtą agurkais kvepiančiai stintai. Dieną paįvairins tradicinės magaryčios žvejams ir svečiams, žvejiškos melodijos. Bus galima ne tik paragauti išradingai paruoštos stintos, bet ir dalyvauti įvairiose varžybose, stebėti Stintų grilio čempionatą. Kiekvienais metais šventę papuošia sveikuolių maudynės ledinėje jūroje.

Anksti ryte išvyksime iš Vilniaus ir Kauno. Atvyksime į šalies uostamiestį, ekskursijos po Klaipėdos senamiestį metu būsime supažindinti su didingais seniausio Lietuvos miesto istorijos puslapiais, Teatro aikšte — Klaipėdos miesto širdimi, paklaidžiosime jaukiais menininkų kiemeliais, taip pat susižainsime su jau daugelį metų Klaipėdos senamiesčio traukos objektu tapusia skulptūra — „Katinas su džentelmeno veidu“, atrasime „paslaptingąjį peliuką“ bei sužinosime, kokias galias jis turi. Taip pat sužinosime, ką užsiropštęs ant sienos veikia Slibinas ir ant kurio namo stogo yra įsikūręs kaminkrėtys…
Tuomet vyksime į Palangą, kurioje jau penkioliktą kartą organizuojama tradicinė šventė „Palangos Stinta 2018“. Pakeliui gidė papasakos apie tai, kas iš tiesų garsina Palangą: apie grafų Tiškevičių rūmus ir botanikos sodą, legendomis apipintą Birutės kalną, apie legendinį Kurhauzą, Anapilį ir tikrąjį Palangos architektūrinį paveldą – XVIII – XIX a. vilas. Tik atrodo, jog tai visiems mums iki skausmo pažįstamas kurortas, tačiau jis turi savo seną ir turtingą istoriją: miestas  jau šventė 750 metų jubiliejų, o  2013 – aisiais tapo Lietuvos kultūros sostine. Šventės metu, galėsime susipažinti su pajūrio krašto žvejiškomis tradicijomis, istorija bei kulinariniu paveldu. J. Basanavičiaus gatvėje visą dieną mėgėjų laukia šviežios agurkais kvepiančios, iškart iškeptos ar išrūkytos, vytintos, dainuojančios, šokančios, metalinės, molinės bei gintarinės stintos, gardi žuvienė, patys tikriausi žvejai bei įvairūs žvejiški monai – koncertas „Žvejų liaudies melodijos“, inkaro kilnojimo varžybos, stintų valgymo varžytuvės ir kitos žvejiškos įdomybės. Pasilinksminę, pasižmonėję, vakare išvyksime namų link.

Kelionės data: 2018-02-17, 2018-02-18 d.

Kelionės kaina: 23 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu autobusu;
Kelionės – vadovo paslaugos;
Ekskursinė programa;

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Žygimantų g. 14-1, el. paštu info@ft.lt arba telefonu 852685966