SŪRIŲ FESTIVALIS IR KITOS PRAMOGOS DRUSKININKUOSE - Fortūna Travel

SŪRIŲ FESTIVALIS IR KITOS PRAMOGOS DRUSKININKUOSE

Šalis: Lietuva

  • Vietovė: Liškiava, Druskininkai
  • Išvykimas: Pasirenkate jūs
  • Dienų skaičius: 1d.
  • Transportas: -
nuo 19 €

Aprašymas

Keliaudami į Druskininkus, užsuksite į Liškiavą. Aplankysite XVIII a. pradžios Liškiavos sakralinį ansamblį- įstabaus grožio bažnyčią, kuriai nebūtų gėda ir Paryžiuje stovėti, buvusio Dominikonų vienuolyno požemius su gausiais dailės kūriniais bei kriptą su čia gyvenusių vienuolių mumijų sarkofagais. Pasigėrėsite įspūdinga Nemuno pakrančių panorama. Toliau kelionę tęsite į Druskininkus.

Atvykus į Druskininkus, Jūsų lauks ekskursija pėsčiomis. Sužinosite, kur ir kodėl ištryško mineraliniai šaltiniai, kodėl jie taip garsina Druskininkų kurortą. Aplankysite Druskininkų gydyklos biuvetę ir tiesiai iš gręžinių paragausite mineralinio vandens. Nusiprausite legendomis ir stebuklingais pagijimais apipinto giliausio ir sūriausio “Grožio” šaltinio mineraliniu vandeniu. Pasivaikščiosite vaizdingomis Nemuno ir Ratnyčėlės pakrantėmis, kurias taip mėgo žymus XX a. pr. lietuvių dailininkas bei kompozitorius M.K. Čiurlionis. Pasigrožėsite šio miesto muzikiniu fontanu. Pageidaujant, galėsime keltis per Nemuną specialiu keltuvu. Kabinos keleiviams perkelti numatytos su dideliais panoraminiais langais į visas puses, todėl galėsite pasigrožėti nuostabia gamta.

Turėsite puikią galimybė sudalyvauti jau šeštame Sūrių festivalyje. Festivalio metu susipažinsite su smulkiosios sūrininkystės meistrais ne tik iš visos Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių. Galėsite padegustuoti rankomis pagamintų, unikalių sūrių, kurie  savo išraiškingais skoniais nustebins net didžiausius gurmanus.

Pageidaujantys daugiau atrakcijų, galės užsukti į „Iliuzijų kambarius“. Illusion Rooms Druskininkai – vieta, kurioje atitrūksite nuo kasdienybės ir pasinersite į iliuzijos pasaulį! Galaktikos kambarys nukels Jus į beribę erdvę ir leis pasijusti lyg žvaigždžių platybėse. Kreivų veidrodžių dėka galėsite pažvelgti į save kitu kampu, Dydžio iliuzijos kambaryje tapsite toks didelis, koks niekada nemanėte esąs, o Apverstas kambarys apvers Jūsų gyvenimą aukštyn kojomis!

Esant pageidavimui galima dalyvauti  edukacinėje programoje ,,Sūri pamoka“. Keli kilometrai nuo Druskininkų esančioje skulptoriaus Tauro Česnulevičiaus sodyboje galima ne tik pamatyti autorinių darbų iš druskos, bet ir patiems išbandyti šį amatą. Sūrios pamokos metu visi norintys gali pasigaminti suvenyrą iš druskos: ypatingame druskos ir miltų mišinyje atspausti plaštaką ar pėdą, nulipdyti ornamentą ir čia pat savo meno kūrinį „iškepti“ krosnyje. Antra užsiėmimo dalis vyksta druskos dirbtuvėse – čia įrankių ir meistro patarimų pagalba dirbama su druskos kristalais. Tad diena tikrai neprailgs ir namo sugrįšite kupini įspūdžių.

Kelionės data: 2019-08-17

Kelionės kaina nuo 19 Eur/asmeniui vykstant ne mažiau kaip 44 asmenų grupei

Į kelionės kainą įskaičiuota:

– Kelionė patogiu autobusu;

– Ekskursinės programos organizavimas;

– Visos ekskursijos metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

 

 

 

Į kelionės kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos:

– Ekskursija Liškiavos bažnyčioje– 2 Eur/asm. +15 Eur/grupei gido paslaugos

– Kėlimasis per Nemuną keltuvu – 5 Eur/asm.

– Sūrių degustacija – 25 Eur/asm.

– Apsilankymas ,,Iliuzijų kambaryje“ – 5 Eur/asm.

-Edukacinė programa ,,Sūri pamoka“ – 5 Eur/asm.

– Apsilankymas Druskininkų vandens parke – 2 val. suaugusiems – 11-15 Eur/asm, vaikams – 9 Eur/asm.

 

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu  852685966