SUSIKURK KALĖDINĘ DOVANĄ IR ŠVENTINĘ NUOTAIKĄ PATS - Fortūna Travel

SUSIKURK KALĖDINĘ DOVANĄ IR ŠVENTINĘ NUOTAIKĄ PATS

Šalis: Lietuva

  • Vietovė: Dubingiai, Bebrusų k.
  • Išvykimas: Pasirenkate jūs
  • Dienų skaičius: 1d.
  • Transportas: -

Aprašymas

Savo kelionę pradėsime nuo Dubingių. Dubingių miestelis įsikūręs prie ilgiausio Lietuvos ežero – Asvejos. Dubingiai 16 a. buvo valdomi kunigaikščių Radvilų ir buvo kunigaikštystės centras. Labiausiai Dubingius išgarsino Barbora Radvilaitė, gyvenusi pilyje iki vedybų su karaliumi Žygimantu Augustu. Pilis XVII a. atiteko kitoms didikų giminėms ir sunyko per karus su švedais XVIII a.

19 a. Dubingiai priklausė grafams Tiškevičiams. Pasivaikščiosite Dubingių piliavietės pažintiniu taku. Susipažinsite su  Dubingių miestelio istoriniu ir kultūriniu palikimu. Apsilankysite Dubingių žirgynę.

Čia mūsų lauks įdomi ir įspūdinga, mokomoji – pažintinė ekskursija. Apsilankysime afrikietiškų stručių fermoje, kurioje kiekvienas mūsų galėsime pasidaryti nuotrauką prie stručių, pamatysime įspūdingo dydžio stručių kiaušinius, turtėsime retą galimybę pažiūrėti, kokio storio stručio kiaušinio lukštas ir galėsime stručių kiaušinius sulyginti su anties ir vištos kiaušiniais. Apsilankysime Mini Zoo – susipažinsime su nuostabiais „Dubingių žirgyno“ gyventojais. Pamatysime tauriuosius elnius, grakščiuosius danielius, gražuoles alpakas, juodąsias gulbes, ožiukus, aveles, triušius ir vištytes bei kita. Taip pat iš arti pamatysime kaip pastatyta arklidė, išvysime unikalios konstrukcijos – apvalų dengtą maniežą, sužinosime apie šios statybos ypatumus. Taip pat tai išskirtinė galimybė vienoje vietoje pamatyti retas pasaulyje žirgų veisles: Anglijos karalienės globojamus šyrų veislės žirgus, amerikietiškus paintų veislės žirgus, kuriais jodinėjo indėnai ir kaubojai, gražuolius karališkuosius olandiškus fryzų veislės žirgus, ispaniškus andalūzus, lietuvišką žemaitukų veislės atstovą ir daugelį kitų. Ekskursijos vadovas papasakos mums apie kiekvienos veislės ypatumus, žirginio sporto istoriją ir dabartį, žirgų panaudojimą praeityje ir šiandien. Po ekskursijos pasivaišinsime skaniu, vietos virėjų gamintu kibinu ir sultiniu. Toliau kelionę tęsime į Bebrusų kaimą. Čia įsikūrusiame ,,Meniškame kaime“ turėsite puikią galimybę savo rankomis pasigaminti kalėdinę dovaną ir susikurti šventišką nuotaiką. Jūsų lauks muzikinis Kalėdų senelio siurprizas. Sužinosite kokie yra ir kaip veikia Kūčių vakaro burtai. Patys galėsite nusivelti iš vilnos kalėdinį eglutės papuošalą, nusilipdyti kalėdinį angelą, pasigaminti originalų odinį daiktą  ir jį dekoruoti savo inicialais. Pasivaišinsite aukštaitiškais blynais su mėsa, arbata ir naminiu pyragu. Namo sugrįšite su dovanomis artimiesiems  ir puikia nuotaika.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt arba telefonu 852685966