Vroclavo gero alaus festivalis - Fortūna Travel

Vroclavo gero alaus festivalis

Šalis: Lenkija

  • Vietovė: Vroclavas, Ksionža, Švidnica
  • Išvykimas: Pasirenkate jūs
  • Dienų skaičius: 3d.
  • Transportas: -
nuo 125 €

Aprašymas

Nepraleiskite puikios progos susipažinti su aludarystės tradicijomis Lenkijoje!!! Vroclavo gero alaus festivalis didžiausias Lenkijoje ir žinomiausias Europoje. Būtent  čia turėsite galimybę paragauti   mažų ir didelių Lenkijos, Europos  bravorų produkcijos. Vroclavo Turgaus aikštėje, vienoje didžiausių Lenkijoje, pasigrožėsime eilėmis spalvingų namų, originaliu fontanu bei senąja rotuše, kuriai pastatyti prireikė beveik dviejų šimtmečių.

1 diena. Birželio 7 d.
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją (807 km) su trumpais sustojimais poilsiui. Pavakary atvykstame į Žemutinės Silezijos sostinę Vroclavą, Odros upės salose įsikūrusį vieną gražiausių Lenkijos miestų. Ekskursija mieste, pastatytame ant 12 salų, sujungtų daugiau nei 100 tiltų. Pasivaikščiosime seniausioje Vroclavo dalyje – Katedros saloje, kurioje stovi Vyskupų rūmai, gotikinė miesto simboliu tapusi Šv. Jono Krikštytojo katedra. „Meilės“ tiltu persikelsime  į  Smėlio  salą,   ekskursiją tęsime promenada palei Odros upę,  siauromis grįstomis gatvelėmis ir kiemeliais. Pamatysime universiteto pastatus, Šv. Elžbietos bažnyčią ir daugybę Vroclavo nykštukų – daugiau nei 300 mažų skulptūrėlių, išsibarsčiusių visame mieste. Vroclavo Turgaus aikštėje, antroje pagal dydį Lenkijoje, pasigrožėsime senąja Rotuše, kuriai pastatyti prireikė beveik dviejų šimtmečių, eile spalvingų namų bei originaliu fontanu. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Birželio 8 d.
Pusryčiai. Vykstame į Ksionžo pilį* (67 km), pastatytą XIII a. ant aukštos uolos skardžio. Tai trečia pagal dydį Lenkijos pilis su sudėtinga istorija ir daugybe paslapčių. Ir kas tik jos nevaldė – lenkų, vengrų, čekų karaliai, vietiniai kunigaikščiai ir netgi broliai plėšikai Šelendorfai, kurių bijojo visa Silezija kol XVI a. pilis atiteko garsiai Hochbergų šeimai, savo turtais galėjusia konkuruoti net su Prūsijos kaizeriu. Šiai šeimai pilis priklausė daugiau nei keturis šimtmečius, iki pat Antrojo pasaulinio karo, kai buvo užimta nacių, o vėliau ir Raudonosios armijos. Per Antrąjį Pasaulinį karą suniokota tvirtovė pradėta restauruoti 1974 metais. Pilyje, garsioje įspūdingu interjeru, yra daugiau nei 400 kambarių, ją supa gražus parkas su 11 terasų. Ekskursijoje pamatysime Žaliąją, Baltąją, Kinų sales bei ypatingai puošnią Maksimiljano salę. Aplankome piliai priklausančią, paskutiniojo pilies šeimininko žmonai Deizy sukurtą egzotinį sodą (Palmiarnią), kurioje auga daugiau kaip 250 rūšių augalų iš įvairių klimato zonų ir žemynų. Čia galima pamatyti bambukus, figmedžius ir krūmus iš Azijos,  eukaliptus, egles ir pušis iš Australijos, daugiamečius augalus iš Afrikos, kaktusus ir agavas  iš Centrinės Amerikos, Viduržemio citrusinius augalus, įdomią bonsų kolekciją. Grįžtame į Vroclavą. Visa popietė skirta pramogoms Vroclavo Gero alaus festivalyje miesto stadiono ir Pilczycki parko prieigose. Festivalis pirmą kartą buvo surengtas 2010 metais. Per keletą metų šis festivalis tapo žymiu, didelio mąsto renginiu, pritraukiančiu lankytojus iš įvairių pasaulio šalių.  Tai 3 didžiausias alaus festivalis Europoje pagal dalyvių skaičių – jame dalyvauja daugiau kaip120 smulkių ir vidutinių alaus gamintojų, kurie pasiūlo apie 1000 unikalių alaus rūšių. Pats festivalio pavadinimas garantuoja, kad čia ragausite, tik geriausią alų. Jų įvairovė jus nustebins. Festivalyje ne tik degustuojama. Festivalio metu vyksta pasakojimai apie alaus istoriją, vyksta diskusijos apie jų rūšis, dalyvaujama alaus virimo dirbtuvėse, vyksta įvairūs koncertai.

3 diena. Birželio 9 d.
Pusryčiai. Vykstame (53 km) į Švidnicą*, kur aplankysime UNESCO saugomą Taikos bažnyčią. Tai viena iš trijų bažnyčių, kurias protestantams šiame regione buvo leista statyti XVII a. antroje pusėje. Pastatyti bažnyčias reikėjo per vienerius metus, naudojant tik medį, molį ir šiaudus, ir nebuvo leidžiama statyti bokšto ir varpinės. Švidnicos bažnyčia, viena iš dviejų didžiausių medinių bažnyčių Europoje, nustebins įspūdingu interjeru – 7500 žmonių talpinanti bažnyčia puošta XVII a. paveikslais, skulptūromis ir ornamentais. Išvykstame į Lietuvą (860 km)

Kelionės kaina: nuo 125 EUR
Kelionės datos: 2019 m. Birželio 7 – 9 d.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu autobusu;
2 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose;
Kelionės vadovo paslaugos;
Ekskursinė programa;

Pastabos:
Mokami objektai nuo 100 PLN ;
Būtina turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę;

Išsamiau apie festivalį -https://bit.ly/1DPrrgS

 

Informaciją suteiksime biure Vilniuje Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966