Vyno ir duonos keliu Anykščiuose - Fortūna Travel

Vyno ir duonos keliu Anykščiuose

Šalis: Lietuva

  • Vietovė: Anykščiai
  • Išvykimas: 2019/08/03
  • Dienų skaičius: 1d.
  • Transportas: -

Aprašymas

Vykstate į Anykščių kraštą. Sakoma, kad jis – aukštaičių istorijos ir kultūros lobynas. Šiame krašte nuostabiai dera gamta, istorija, kultūra. Aplankę Anykščių šilelį atvykstate į Anykščių miestelį. Ekskursija Anykščių Šv. Mato bažnyčioje „Angelų muziejuje“. Sukauptą angelų kolekciją bažnyčiai padovanojo kultūrininkė Beatričė Kleizaitė-Vasaris. Pasigrožėsite Anykščiu kraštu apsilankydami apžvalgos aikštelėje*. Užlipę saugiais laiptais su dviem tarpinėmis poilsio aikštelėmis į bokštą, pro bažnyčios navas galėsite apžvelgti Anykščių apylinkes iš 32 m. aukščio. Dešiniajame 79 m aukščio bokšte įrengtą aikštelę galima pasiekti 186 metaliniais laiptais. Užkopę į viršų lankytojai atsiduria tiesiai po trimis bažnyčios varpais, o aplinkui atsiveria Šventosios upės slėnio panorama. Tarpinėse aikštelėse rengiamos bažnytinio meno ekspozicijos.
Pagal galimybę ekskursija tęsite į Arklio muziejų* aukštaitiškų sodybų apsuptyje. Vienintelis toks muziejus Lietuvoje nestokoja lankytojų dėmesio. Pastaraisiais metais atnaujintos muziejaus ekspozicijos, lankytojai gali susipažinti su įvairiais žemės ūkio padargais, transporto priemonėmis, kavalerijos istorija, sužinoti apie arklį visokiausių įdomybių. Pagal galimybę sudalyvausite edukacinėje programoje „Duonelė kasdieninė“*. Ragausite tikrus kaimiškus pietus: dešreles su troškintais kopūstais, bulves su sviestų, silkės, įvairių mėsų, sūrių, medaus, vaišinsitės gėrimais.
Pagal galimybę vykstate į modernią įmonę „Anykščių vynas“. Programos „Vyno kelias“* metu susipažinsite su įmone bei degustuosite „Anykščių vyno“ gėrimų. Bendrovės specialistai supažindina su gėrimų sudėtimi, skonio ir kvapo ypatumais, vartojimo kultūra.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt   arba telefonu 852685966