ATRASKITE MOKSLO DŽIAUGSMĄ ŽAISDAMI IR TYRINĖDAMI !!! - Fortūna Travel

ATRASKITE MOKSLO DŽIAUGSMĄ ŽAISDAMI IR TYRINĖDAMI !!!

Šalis: Lietuva

  • Vietovė: Kaunas
  • Išvykimas: Pasirenkate jūs
  • Dienų skaičius: 1d.
  • Transportas: -
nuo 16 €

Aprašymas

Savo kelionę pradėsite  Kaune. Rašytiniuose šaltiniuose laikinoji sostinė pirmą kartą paminėta 1361 metais. Būtent tada pastatyta žymioji Kauno pilis. Daug sykių nugriauta ir atstatyta pilis žymi ilgą miesto gyvavimo istoriją. Dviejų didžiausių Lietuvos upių sandūroje įsikūręs Kaunas – tikras Lietuvos simbolis. Visais laikais šis miestas klestėjo ir suteikė prieglobstį bei darbą pirkliams, amatininkams bei kitų profesijų ir luomų atstovais.  Susipažinsite su Kauno pilies istorija, senamiesčiu, pasivaikščiosite ,,Laisvės alėja“ – ilgiausia pėsčiųjų gatvė Rytų Europoje.

Toliau savo kelionę tęsite  ,,CurioCity“didžiausiame Baltijos šalyse edukaciniame  pramogų centre vaikams. Čia atrasite mokslo džiaugsmus žaisdami ir tyrinėdami.  Skrydis erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, kliūčių ruožas virš degančios ugnikalnio lavos, čiuožimas vaivorykšte, liepsnojančio namo gelbėjimas, detektyvinių situacijų narpliojimas, radijo laidų įrašų studija, kulinarinių užsiėmimų klasė, atskiros būrelių ir gimtadienių erdvės, renginių amfiteatras ir daugybė kitų galimybių žaisti, patirti, sužinoti, pajausti! Turėsite puikią progą sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėlėse, interaktyviuose užsiėmimuose ir įvairiose aktyviose pramogose. Sužinoję daug naudingo ir įdomaus.

Ar žinote kada ir kur atsirado pirmieji saldainiai, kokie populiariausi saldainiai pasaulyje ? Siūlome dalyvauti edukacinėje programoje ,,Ledinukų gamyba“, kurios metu  susipažinsite su saldainių ir jų  gamybos istorija. Patys gaminsite saldainius juos lipdydami, dekoruodami. Tad diena tikrai neprailgs, kupini įspūdžių ir su saldžiomis dovanomis sugrįšite į namus.

 

Kelionės kaina nuo 16 Eur/asm. (vykstant ne mažiau kaip 34 asmenų grupei) 

Į kelionės kainą įskaičiuota :

– Kelionė patogiu autobusu;

– Ekskursinės programos organizavimas;

– Visos ekskursijos metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos:

– Speciali 2 val. programa ,,CurioCity“ – 5,90 Eur/asm.

– Edukacinė programa ,,Ledinukų gamyba“ ~3-5 Eur/asm.

 

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966