Muziejų naktis Rygoje - Fortūna Travel

Muziejų naktis Rygoje

Šalis: Latvija

  • Vietovė: Ryga, Vecryga
  • Išvykimas: Pasirenkate jūs
  • Dienų skaičius: 1d.
  • Transportas: -
nuo 26 €

Aprašymas

1 diena Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Atykstame į viduramžišką Jaunpils pilį*, kur dalyvausime smagioje vienuolio Teodoro ir šmaikščios šeimininkės Hildos vedamoje ekskursijoje. Pasiklausysime minezingerio atliekamų viduramžių sonetų. Patys aktyviai dalyvausime šioje teatralizuotoje ekskursijoje – duosime riterio priesaiką, išbandysime riteriškus ginklus, sužinosime, kaip viduramžiais buvo saugojama skaistybė. Vyno rūsyje išgersime į naujai “iškeptų” riterių sveikatą. Svečių garbei, ekskursijos pabaigoje, suaidės patrankos šūviai. Vykstame į Rygą.

Pasivaikščiosime po Senąją Rygą ( Vecrygą). Pažintį su Vecryga pradėsime nuo prie Dauguvos prigludusios Rygos pilies. Toliau – keliausime senosiomis Rygos gatvelėmis, kurių kiekviena savita, ypatinga, suskaičiuosime gaidžius ant bažnyčių bokštų. Pamatysime dydžiu ir puošyba išsiskiriančią Rygos katedrą, Rotušės aikštę su naujai atstatytais Rotušės bei Juodagalvių gildijos rūmais. Miesto istorijos liudininkės – Mažosios ir Didžiosios gildijos namai, gynybinės miesto sienos likučiai, parako bokštas, trijų brolių namai ir kt. (Ryga)

Jūsų laukia nuostabiausia gegužės naktis Rygoje. Latvijos šimtmečio proga 2019 m. ,,Muziejų nakties“ tema yra „Būgnininkas iš Talavos“. 2019 m. gegužės 18 d. organizatoriai pagerbs visų Latvijos epochų ir kraštų herojų atminimą ir pasakos jų istorijas. Ju tapo tradicija, kad prie ,,Muziejaus nakties“ renginių prisijungia teatrai, koncertų salės, bibliotekos. Iš viso lankytojų laukis daugiau nei 140 muziejų ir kitų kultūros ir istorijos institucijų visoje Latvijoje. Įėjimas į daugelį muziejų nemokamas arba už simbolinį mokestį, visą naktį po miestą kursuos nemokami autobusai. Vėlai naktį, pasibaigus muziejų nakčiai grįžtame į Vilnių. Detalesnė informacija apie muziejus bus pateikta vėliau.

Kelionės kaina nuo 26 EUR vykstant 44/asm grupei.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Kelionė patogiu autobusu (autobusus žiūrėti: www.anc.lt);
*Kelionės vadovo – gido paslaugos;
* Ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
*lankytini objektai -15 Eur/asm.
*būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
*rekomenduojame turėti Europos sveikatos draudimą ar kitą medicininių išlaidų draudimą.