Senjorų kruizas į Stokholmą, Švediją - Fortūna Travel

Senjorų kruizas į Stokholmą, Švediją

Šalis: Švedija

  • Vietovė: Stokholmas
  • Išvykimas: 2019/09/13
  • Dienų skaičius: 3d.
  • Transportas: -
nuo 94 €

Aprašymas

Senjorų kruizas į Stokholmą, Švediją – tai puiki galimybė ištrūkti iš kasdienybės ir sukurti šventę sau, šeimai, draugams, kaimynams.

1 diena.
Ryte išvykstame į Rygą. Pažintis su Rygos senamiesčiu: Rygos pilis, senosios Rygos gatvelės, kurių kiekviena savita ir ypatinga. Pasigrožėsime Rygos katedra, išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje senųjų vargonų skambesiu bei šimtmečius menančia seniausia Rygos Rotušės aikšte su naujai atstatytais Rotušės rūmais bei Juodagalvių pirklių gildija. Susipažinsime su Didžiosios ir Mažosios gildijų namais, liudijančiais miesto istoriją, taip pat su gynybinės miesto sienos likučiais ir Parako bokštu. Laisvas laikas pietums.17.30 val. keltu išplaukiame į Stokholmą. Laive Jūsų  lauks  linksma poilsio ir pramogų programa: vakaro šou, smagios dainos ir šokiai grojant gyvai muzikai, jei teikiate pirmenybę greitesniems šokiams, drąsiai eikite į disko salę, kur Jūsų lauks DJ. Ar kada nors svajojote dainuoti scenoje? Mūsų siūloma karaokė leis Jums įgyvendinti šią svajonę ir iš širdies išsidainuoti. Nakvynė laivo kajutėse.

2 diena.
10:30val. atplaukiame į Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po didingą karališkąjį miestą, pastatytą 14-oje salų, toje vietoje, kur susitinka Baltijos jūros ir Melareno ežero vandenys: Karališkasis dramos teatras, Karališkieji rūmai,senoji Katedra, Riterių bažnyčia ( Švedijos monarchų panteonas), senamiesčio (šved. Gamla Stan) siauros ir jaukios gatvelės. Apžiūrime miesto Rotušę, kur vyksta Nobelio premijų įteikimo banketai, aplankome “Vaza”* muziejų, kuriame eksponuojamas didingas, iš jūros dugno iškeltas XVIIa. karališkasis karo laivas (jūros dugne išgulėjęs 333 metus). 17.00-  išplaukiame  į Rygą .Nakvynė laivo kajutėse.

3 diena.
11:00 val. atplaukiame į Rygą. Kelionė į Lietuvą. Pakeliui sustojame papietauti,  įsigyti lauktuvių. Vakare  grįžtame namo.

Kelionės kaina nuo 94,00 EUR

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
– kelionė patogiu autobusu  ( autobusas plaukia kartu į Stokholmą);
– 2 nakvynės kelto keturvietėse 4B klasės kajutėse (kajutėje turi būti bent vienas asmuo virš 60 metų);
– 1 pusryčiai;
– kelionės vadovo paslaugos;
– apžvalginės ekskursijos Rygoje, Stokholme.

Papildoma informacija:
„Vasa“ muziejus Stokholme – 150 SEK ( ~15Eur)
– būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
– būtina turėti Europos sveikatos draudimo kortelę išduodamą ligonių kasoje arba kitą medicininių išlaidų draudimą.
– Priemoka  už  dvivietę kajutę – 32 Eur/asm;

Papildomai kelte užsakomi pusryčiai ir vakarienės:
– suaugusiems 12 EUR;
– suaugusiems 34 EUR (gausus švediškas stalas)

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966