Velička – Zakopane – Krokuva- Osvencimas - Fortūna Travel

Velička – Zakopane – Krokuva- Osvencimas

Šalis: Lenkija

  • Vietovė: Velička, Zakopanė, Krokuva, Osvencimas
  • Išvykimas: 2019/07/19
  • Dienų skaičius: 3d.
  • Transportas: -

Aprašymas

1 Diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į jau 700 metų veikiančią Veličkos druskų kasyklą. Ekskursija druskų kasyklų požemiuose (iš druskos sukurtos skulptūros, koplyčios ir bažnyčia 135 m gylyje). Dviejų kilometrų turistinė trasa veda kalnakasių iškirstais požemiais, vandens išplautomis olomis, pro požeminius ežerus į garsiąją Kingos bažnyčią. Nakvynė viešbutyje.

2 Diena. Pusryčiai viešbutyje. Vykstame į Zakopanę – miestelį, įsikūrusį gražioje ir jaukioje Tatrų kalnų masyvo papėdėje. Miestelio populiarumą lėmė sentimentai vietinių gyventojų kultūrai bei žavėjimasis gamta. Tik čia, bevaikščiodami seniausia kurorto gatve – Kocelnia, pajuntate tikrą spalvingų vietinių gyventojų folklorinę (Podhale’s) kultūrą, tradicijas…

Keltuvu pakilsite į Kasprowy Vierch kalną, iš kur atsiveria įspūdinga Tatrų nacionalinio parko panorama. Po pasivaikščiojimo kalnų takeliais, grįšite į Zakopanę. Laisvu laiku čia įsikūrusiose užeigose galėsite paragauti garsiosios kalniečių „kvasnicos“ ar šio krašto tradicinės „grybienės“. Išvykimas iš Zakopanės į Krokuvą, autentišką miestą su vienu seniausių universitetų Europoje ir stulbinamo grožio sakraline architektūra. Ekskursija į Vavelio kalvą, kurią puošia didingi rūmai – Lenkijos – Lietuvos karalių rezidencija, Vavelio katedra (karaliaus Žygimanto varpas, jo koplyčia, S. Batoro, Jogailos, jo žmonos Jadvygos ir kitų karalių kapai, poeto A.Mickevičiaus palaikai). Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Krokuvos senamiestį: paminklas Žalgirio mūšio 500 – osioms metinėms, Barbakanas (artilerijos bastionas), centriniai senojo miesto vartai, Floriono gatvė, kurioje gyveno garsusis dailininkas J. Mateika, Centrinė turgaus aikštė, Šv. Marijos bažnyčia, Sukenicai (senovinė prekyvietė), Jogailos universiteto kiemeliai. Laisvas laikas. Grįžtame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 Diena. Pusryčiai viešbutyje. Išvykstame į *memorialinį muziejų Osvencime – žinomą visame pasaulyje kančios vietą. Tai Holokausto simbolis, įkurtas buvusiose nacių koncentracijos stovyklose. Pažintis su genocido vieta. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
– Kelionė patogiu autobusu;
– 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
– Kelionės vadovo – gido paslaugos;
– Ekskursinė programa;

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos;
– Rekomeduojame turėti smulkių pinigų.
– Asmeninės išlaidos pagal poreikį.
– Mokamiems objektams turėti: ~ 100 PLN suaugusiam;

Pastabos:
– Vykstant į kelionę yra būtinas galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.
– Vykstant į kelionę rekomenduojama turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti mūsų kelionių agentūroje. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė;
– Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į grupės pageidavimus;
– Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt   arba telefonu 852685966